Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JELENA VAENGA / ЕЛЕНА ВАЕНГА

Ot 19.02.2019 19:30
Arēna Rīga
10.20 - 25.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
JEĻENA VAENGA

Jeļenas Vaengas koncerts Rīgā!!!
19.februārī – Arēnā Rīgā

Šodien nav nepieciešams iepazīstināt ar Jeļenu Vaengu. Viņai nepatīk skaļi epiteti, kurus viņai piedēvē mūzikas kritiķi un žurnālisti: Māksliniece, Dzejniece, Šansona karaliene utt. Viņa sevi dēvē kautrīgi – muzikante. Viņas dziesmas ir vaļsirdīgas un emocionālas. Daudzu gadu gaitā Jeļena joprojām paliek par iemīļotāko dziedātāju miljoniem cilvēku, pateicoties patiesai mīlestībai pret Mākslu savienojumā ar Talantu un neticamu Strādīgumu. Viņas panākumu noslēpums ir acīmredzams, tas ir virspusē. Viņas trumpis – Vienkāršība un Sirsnība!

Mums ļoti bieži gribas ieskatīties kāda iekšējā pasaulē, un, ja tā ir īpaši bagāta, kāda tā ir Jeļenai Vaengai, tad šis ceļojums var kļūt divkārt vilinošāks. Vienā rindiņā „aizsniedz ar roku – tava…” var aprakstīt, cik ļoti viņa ir tuva, patiesa un izprotama katram.
„Šopēns”, „Meitene”, „Karaliene”, „Ņeva”, „Lidosta”… Šīs un daudzas citas dziesmas atrada savu ceļu uz skatītāju sirdīm, jo katrs tajās var redzēt savu vēsturi.

Uzkāpjot uz skatuves, Jeļena nevis vienkārši izpilda savus darbus, bet aicina klausītāju uz savu grēksūdzi. Katrs viņas koncerts – tas ir monologs ar skatītāju – idejas par mūžīgo un īpaši nozīmīgo šodien. Viņa vienmēr ir neparedzama, katra parādīšanās uz skatuves – tā ir jauna izrāde ar īpašu dramaturģiju un attieksmi pret zāli. Tas ir „Jeļenas Vaengas teātris”…

Jeļena Vaenga: „Ierodoties uz manu koncertu, pirmais, ko Jūs padomāsiet, vai Jūs esat ieradušies uz Vaengu? Es rakstu un izpildu pilnīgi dažādu mūziku, diametrāli pretējas dziesmas. Un vienmēr saku: Lai par mani kaut ko saprastu, vienkārši ir jāaiziet uz manu koncertu”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
JELENA VAENGA / ЕЛЕНА ВАЕНГА Ot 19.02.2019 19:30 Arēna Rīga 10.20 - 25.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 EUR apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Euroshow Group OU
Viimsi vald, Äigrumäe küla 74014 Äigru põik 8
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā