logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Eagles of Death Metal - The 24th Anniversary Tour

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
PAR DIVIEM MĒNEŠIEM TIEK PĀRCELTS EAGLES OF DEATH METAL KONCERTS 
 
Eagles Of Death Metal paradzētais koncerts 7. aprīlī koncertzālē Palladium Rīga tiek pārcelts uz 22. maiju. Grupas plānotā Eiropas koncertturneju norise tiek pārplānota dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem.
 
Jaunajos koncertu datumos grupai kā īpašie viesi pievienosies amerikāņu smagā roka grupa Dea Matrona, kas ar rokenrola himnām iesildīs vakaru uz spēcīgas nots. 
 
Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.
 
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt uz info@bdg.lv.

 
EAGLES OF DEATH METAL UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Nākamā gada 22. maijā koncertzālē Palladium pirmo reizi uzstāsies amerikāņu rokgrupa Eagles Of Death Metal koncertturnejas “The 24th Anniversary Tour” ietvaros. 

Eagles Of Death Metal aizsākās kā divu labāko draugu Jesse Hughes un Josh Homme blakusprojekts, kas attīstījās par globāla mēroga koncertējošu grupu. Neskatoties uz grupas nosaukumu, Eagles Of Death Metal nav smagā metāla grupa. Grupas izpildījums ir sākot no garāžroka un alternatīvā roka līdz pat elementiem no blūzroka, pankroka un glamroka. Grupas bundzinieks Josh Homme zināms arī kā vienas no spēcīgās rokgrupas “Queens of the Stone Age” līderiem. 

Kopš grupas dibināšanas Eagles Of Death Metal ir izdevuši četrus studijas albumus, devušies koncertturnejās kopā ar The Distillers, The Strokes, Guns N’ Roses, Placebo, kā arī radījuši neskaitāmas dziesmu kaverversijas no dažādu žanru māksliniekiem: AC/DC,  David Bowie, Kiss, Pixies, The Ramones, George Michael, Cat Stevens u.c. 

Eagles Of Death Metal debijas albums “Peace Love Death Metal” tika izdots 2004. gada martā. Tas izpelnījās lielu uzmanību no Amerikas televīzijas reklāmdevējiem un grupas albuma dziesmas tika izmantotas tādu lielo kompāniju kā “Nissan Motors”, “Wendy's” un “Microsoft” reklāmas klipos. Grupas otrais albums “Death By Sexy” tapa vien astoņu dienu laikā un tika izdots 2005. gada rudenī. Albuma tapšanā iesaistījās tādi mākslinieki kā Jack Black, Brody Dalle, Mark Lanegan un Joey Castillo. Trešais albums “Heart On” pie klausītājiem nonāca 2008. gada rudenī un bija vēl spēcīgāks veikums, nekā grupas pirmie divi izdotie albumi. Ceturtais studijas albums “Zipper Down” tika izdots pēc septiņu gadu pārtraukuma un tika atzinīgi novērtēts mūzikas kritiķu vidū kā izklaidējošs rokenrols.

Vairāk informācijas: https://eaglesofdeathmetal.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot