logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dimash Kudajbergen / Димаш Кудайберген / Dimašs Kudajbergens

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pirmoreiz Latvijā: 7. martā Arēnā Rīga  ar savu īpašo programmu uz skatuves kāps Dimašs Kudajbergens ( Димаш Кудайберген) - jauns un talantīgs mākslinieks, kura sarežģītais vārds aizrautīgi tiek izrunāts visā pasaulē.

Dimašs skaņdarbus izpilda kazahu, krievu, spāņu, angļu, franču un citās valodās. Viņa fanu armija, kuru Dimašs sirsnīgi sauc par "dārgajiem", ir absolūti starptautiska. Starp 2 miljoniem Dimaša sekotāju Instagram vietnē var atrast visdažādākos cilvēkus. Kazahstānas dziedātāja unikālās balss spējas ir iekarojušas mūzikas cienītājus ASV, Ķīnā, Krievijā, Francijā un daudzās citās valstīs, viņa darbs ir saprotams un tuvs katram skatītājam.

Kopš agras bērnības Dimašs bija dažādu vokālo konkursu un festivālu dalībnieks, vienmēr iegūstot tajos pirmās vietas. Nesen Dimašs uzsāka ciešu sadarbību ar vienu no slavenākajiem krievu komponistiem - Igoru Krutoju.

Programmu, kuru mūziķis prezentēs Rīgā, veidos jaunas kompozīcijas, kuras Igors Krutojs uzrakstījis speciāli Dimašam, un dziesmas, kuras klausītāji jau ir iemīlējuši (piemēram, "Sos dun terien un detresse"). Dimaša komanda nesteidzas atklāt visus pārsteigumus, bet apliecina: skatītājus, kas ieradīsies no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm, gaida neaizmirstams koncerts!
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot