Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - DIMA BILAN - Atkal 35 / ДИМА БИЛАН - ОПЯТЬ 35

Pi 20.08.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cienījamie skatītāji, ar nožēlu paziņojam, ka Dima Bilana koncerts, kam bija jānotiek 20. augustā – TIEK ATCELTS! 

Jūs varat nepiemaksājot apmainīt savas biļetes uz tām pašām vietām uz Svetlanas Lobodas koncertu, kas notiks 20. augustā! 
Lai to izdarītu, aizpildiet speciālo formu, Pieteikumu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Savas biļetes no vienas cenu kategorijas var apmainīt arī uz šādiem koncertiem:  Allas Duhovas balets – Todes 07. augustā , Kristīnas Orbakaites koncerts 21. augustā.

Pēc 26. marta visiem, kas biļetes nav apmainījuši, tiks atmaksāta nauda. Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, varēs saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu, Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT.
Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Veidlapas tiks pieņemtas no 26.03.2018 un varēs nodot līdz 06.04.2018!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 

Jūrmalā ar programmu “ATKAL 35” uzstāsies Dima Bilans

GrupaL un  TCC.ee priecājas paziņot par populārā Krievijas mākslinieka koncertu, kura vārds ir plaši pazīstams Eiropā un ASV. Tas ir “Eirovīzijas” uzvarētājs, populārā muzikālā šova “Balss”  (The Voice) mentors - Dima Bilans, kurš 20. augustā Dzintaru koncertzālē prezentēs jauno programmu “ATKAL 35”.

Cienītāji ir uz daudz ko gatavi, lai iegūtu kāroto caurlaidi uz pasauli, kuru uz skatuves rada Dima Bilans! Tādēļ visām biļetēm 15% atlaide līdz februāra beigām.

Programma“ATKAL 35”, kuru Dima Bilans prezentēs Jūrmalā, guva milzīgus panākumus Maskavas  Crocus City Hall un Sanktpēterburgas Ledus pilī. Koncertprogrammā izskanēs dziesmas no pēdējā albuma “Egoists” un dziedātāja slavenie hiti jaunā interpretācijā.

Uz skatuves vairākus metrus liela mākslinieka projekcija. Režisora iecere – parādīt talanta lielumu! 
“Man bija svarīgi viņu padarīt par lielu mākslinieku, bieži vien visi redz gaismu, skaņu, bet neredz mākslinieku”, - teica režisors Aleksejs Golubevs.

Koncerta tehnoloģijas ir pārsteidzošas: kādā brīdī Bilanam sāk piedziedāt Sergeja Lazareva hologramma. Viss koncerts – pārsteigumu virkne. Šeit ir gan jaunas dziesmas, gan hiti negaidītā aranžējumā. “Jūs kādreiz esat bijis šis nakts huligāns? Protams, mēs visi iepazinām šo dzīvi, mēģinājām. Autobiogrāfiski vārdi, bezgalīgi, simts procenti”, - pastāstīja Dima Bilans.
Starp citu, bijušais “nakts huligāns” arī tagad neatsakās no pārbaudītiem trikiem. Dziedātājs aizvien vēl virtuozi izpilda savus firmas lēcienus.

2006. gada maijā par Bilanu uzzināja visa Eiropa, kad viņš pārstāvēja Krieviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija” ar dziesmu “Never let you go”. Tad viņš ieguva otro vietu. Bet jau 2008. gadā viņš vēlreiz piedalījās šai dziesmu konkursā. Ar patieso kompozīciju “Believe” viņš iekaroja visu pasauli, ieņemot pirmo vietu.

Droši var teikt, pat skaļi paziņot, ka Dima Bilans ir leģendārs un nepārspējams mākslinieks. Par viņa koncertiem sapņo dažādās pasaules malās. Ikreiz zāle ir līdz malām pilna, biļetes pazūd momentāni!

Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem ir paveicies. Jau 20. augustā Dzintaru koncertzālē notiks nepārspējamā Dima Bilana koncerts. Nepalaidiet garām savu iespēju!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - DIMA BILAN - Atkal 35 / ДИМА БИЛАН - ОПЯТЬ 35 Pi 20.08.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā