logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Nick Mason's Saucerful of Secrets - The Echoes Tour

Ot 24.05.2022 20:00
Palladium Rīga
39.00 - 49.00
PINK FLOYD BUNDZINIEKS NICK MASON UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM
 
Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd bundzinieks Nick Mason ar grupu Nick Mason's Saucerful Of Secrets pirmo reizi viesosies Latvijā koncertzālē Palladium Rīga 24. maijā. Biļetes no šodienas pieejamas tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā.
 
Nick Mason ir viens no visu laiku komerciāli veiksmīgākās un ietekmīgākās rokgrupas Pink Floyd dibinātājiem. Grupas stāsts sākas ar Nick Mason un Roger Waters draudzību, kad mūziķi iepazinās 1963. gadā, studējot Londonas Universitātē. Nick Mason bija visilgāk pastāvošais Pink Floyd dalībnieks un bundzinieks, kā arī daudzu grupas leģendāro dziesmu “Time”, “One Of These Days”, “Careful With That Axe”, “Eugene” un “Echoes” līdzautors.
 
2018. gadā Nick Mason izveidoja grupu Nick Mason's Saucerful Of Secrets kopā ar ģitāristu Lee Harris. Pavisam drīz viņiem pievienojās ģitārists un dziedātājs Gary Kemp, basģitārists Guy Pratt, un taustiņinstrumentālists un komponists Dom Beken. Kā stāsta pats mākslinieks, sākotnēji viņi necentās izveidot Pink Floyd veltījuma grupu. Mērķis bija sniegt faniem autentisku Pink Floyd pieredzi, atskaņojot agrīnās mūzikas materiālu, kas aptver 1965.–1972. gadus. 
 
Kā ceļojums laikā, kas aizvedīs uz grupas Pink Floyd pirmsākumiem. Koncertā dzirdēsim tādas Pink Floyd dziesmas kā “Astronomy Domine”, “Atom Heart Mother”, “Fearless”, “Green Is The Color”, “Set The Controls For The Heart Of The Sun”, “Obscured By Clouds”, “A Saucerful Of Secrets”, “One Of This Days” un daudzas citas.
 
Šis bija visneparastākais šovs un skaists atgādinājums par to, kāda bija Pink Floyd grupa - savdabīga un spoža.” Michael Hann, laikraksts “Financial Times”
 
Skaņa bija elektrizējoša, uzmundrinoša un hipnotizējoša, savienojot pirmatnējā roka formātus dīvainās un brīnišķīgās formās. Sākot no garāžroka programmas sākumā ar “Interstellar Overdrive”, “Astronomy Domine”, “Lucifer Sam”, līdz noslēdzošajai izspēlei ar “One of These Days” un “Point Me at the Sky”. Tas bija spēcīgs intensitātes kopums.” Neil McCormick,  laikraksts “The Daily Telegraph”.
 
Pink Floyd faniem koncerts būs pārsteidzošs. Nick Mason ir spējis izveidot ko patiešām izcilu. Lielisks sākums ar neapšaubāmi spēcīgu potenciālu. Nick Mason's Saucerful Of Secrets 24. maijā koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.

Vairāk informācijas: http://www.thesaucerfulofsecrets.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Nick Mason's Saucerful of Secrets - The Echoes Tour Ot 24.05.2022 20:00 Palladium Rīga 39.00 - 49.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes (stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
 
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 23.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērta ieeja
20:00 pasākuma sākums
 
Lūdzam ņemt vērā, ka valstī noteiktie Covid-19 pulcēšanās ierobežojumi var mainīties un prasības koncerta apmeklētājiem tiks noteiktas pēc koncerta laikā spēkā esošajiem noteikumiem. Šobrīd ar Covid-19 izplatību saistīti ierobežojumi un noteikumi nav spēkā.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Arturs Skutelis. Jā. Lielkoncerts. PopulārsPopulārsArturs Skutelis. Jā. Lielkoncerts. Palladium Rīga, Latvija 22.00 - 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Eagles of Death Metal - The 24th Anniversary Tour (Pārcelts no 07.04.) Eagles of Death Metal - The 24th Anniversary Tour (Pārcelts no 07.04.) Palladium Rīga, Latvija 35.00 - 39.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Imagine Dragons - Mercury World Tour PopulārsPopulārsImagine Dragons - Mercury World Tour Mežaparka lielā estrāde, Latvija 59.00 - 599.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Iron Maiden - Legacy of the Beast World Tour 2022 PopulārsPopulārsIron Maiden - Legacy of the Beast World Tour 2022 Arēna Rīga, Latvija 50.20 - 80.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt José González PopulārsPopulārsJosé González Palladium Rīga, Latvija 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!