logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Rihards Zaļupe ar koncertprogrammu 'Through the Apocalypse to Home'

Se 28.01.2023 19:00
ZUZEUM

Rihards Zaļupe ar koncertprogrammu Through the Apocalypse to Home

 

Apocalypse (latviski – apokalipse): no sengrieķu ἀποκάλυψις – atklāsme.

Sestdien, 28. janvārī, plkst. 19.00 piedzīvo muzikālu gaismas un sajūtu ceļojumu mākslas centra Zuzeum Lielajā izstāžu zālē!

Ilgi gaidītais Riharda Zaļupes koncerts Through the Apocalypse to Home apvienos godalgotus Latvijas mūziķus, lai radītu vēl nebijušu piedzīvojumu, kurā mijiedarbosies skaņa, gaisma un smarža. Šis nebūs ierasts koncerts – drīzāk iedvesmojošs stāsts cauri laikiem un emocijām. Viesiem būs iespēja doties aizraujošā meditatīvā ceļojumā bijušās korķa fabrikas ēkā, kas izdzīvojusi cauri laikiem, notikumiem un neskaitāmiem stāstiem.

Koncertā izskanēs pasaules ritmi un melodijas, latviešu tautasdziesmas un cittautu mantras apvienojumā ar Riharda Zaļupes veidotajām kompozīcijām. Audiovizuālā ceļojuma baudīšanai viesi varēs izvēlēties sev ērtākās vietas – gan sēdvietas krēslos, gan mīkstās mēbeles ar iespēju apgulties un pilnībā iegremdēties maģiskajā atmosfērā.

“Mēs visi esam ceļotāji. Katram savas gaitas, ceļi, piedzīvojumi un stāsti, taču brīži, kad satiekamies, arvien atgādina, cik patiesībā esam vienoti. Šoreiz vienojošais elements ir mūzika, kas ved pie tevis paša, tavas būtības vai arī vienkārši prom no ikdienas. Tā ir svarīgas atziņas apjausma, satikšanās ar sevi, savām saknēm, visa liekā atstāšana aiz sliekšņa un ļaušanās savai patiesajai eksistencei jeb esmei,” saka Rihards Zaļupe, koncerta programmas autors.

Rihards Zaļupe (1983) – godalgots latviešu komponists, producents, sitaminstrumentālists un docētājs. Viņš ieguvis piecas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta mikrofons, kā arī Lielo Kristapu, AKKA/LAA balvu u. c. Bijis mūzikas autors starptautiski atzītām filmām O2, Tizlenes, Nebaidies ne no kā, Nameja gredzens, 1906 u. c.

2021. gadā viņa komponētā mūzika seriālam Nebaidies ne no kā nominēta prestižajai Holivudas vizuālo mediju mūzikas balvai (Hollywood Music in Media Awards) kategorijā Galvenā tēma seriālam svešvalodā (Main Title Theme — TV Show (Foreign Language)). Nominantu sarakstā viņš bija kopā ar tādiem mūziķiem kā Hansu Cimmeru (Hans Zimmer), Hariju Gregsonu-Viljamsu (Harry Gregson-Williams), Bejonsi (Beyonce), Jay-Z, Biliju Eilišu (Billie Eilish) un citiem.

Zaļupes darbu sarakstā ir plašs mūzikas formu klāsts – simfonijas, sakrālā mūzika, solo skaņdarbi orķestriem, elektroniskā u. c. mūsdienu mūzika. Kā sitaminstrumentālists Rihards Zaļupe bijis iesaistīts dažādu žanru performancēs – no klasiskās un akadēmiskās mūzikas līdz džeza, roka, elektronikas un house mūzikai.

Viņš aktīvi koncertē kopā ar brāļiem Petrauskiem Xylem TRIO, kā arī sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Raimonds Pauls, Intars Busulis, Linda Leen, Ieva Kerēvica, Kaspars Zemītis, Latvian Voices, DaGamba, Otra Puse, Peruquois & Praful, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Sinfonietta Riga, VAK Latvija, Kamēr…, PPO Rīga, Liepājas simfoniskais orķestris u. c.

Muzikālais sastāvs:

Rihards Zaļupe – marimba / sitaminstrumenti / klavieres / vokāls;

Raimonds Petrauskis – sintezatori / klavieres;

Jānis Bērziņš – ģitāras;

Dace Zālīte-Zilberte – čells;

Kaspars Kurdeko – bungas / citi sitaminstrumenti.

Īpašie viesi: Latvian Voices

Gaismas: https://thoseguys.lighting

Biļešu iegāde: www.zuzeum.com un www.bilesuserviss.lv

Earlybird biļetes cena līdz 15. decembrim: 25 EUR.

Koncertā bez iepriekšējas rezervācijas pieejamas dažāda veida sēdvietas – krēsli, sēžammaisi, spilveni. Lūgums ierasties savlaicīgi, lai ieņemtu ērtāko vietu un izbaudītu dzērienus kafejnīcā pirms koncerta.

Brīdinājums! Koncertā tiks izmantotas spilgtas gaismas un gaismas efekti, kā arī dūmi, kas var traucēt cilvēkiem ar paaugstinātu sensoro jutīgumu

Vietu skaits ierobežots. Iegādātās biļetes nevar nodot kasē vai apmainīt.

Pasākuma plakātā izmantots Guntara Sietiņa mākslas darbs.

Iedvesmojies koncertam:

Vairāk informācijas: http://www.zuzeum.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rihards Zaļupe ar koncertprogrammu 'Through the Apocalypse to Home' Se 28.01.2023 19:00 ZUZEUM 26.75
Pasākums Rihards Zaļupe ar koncertprogrammu 'Through the Apocalypse to Home'
Datums / Laiks Se 28.01.2023 19:00
Norises vieta ZUZEUM
Cena 26.75
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 7% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1.5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
ZUZEUM
Lāčplēša iela 101 Rīga Latvija
Organizators
ZUZEUM SIA
Marijas iela 15-17 Rīga LV1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40003860649
Pasākums Rihards Zaļupe ar koncertprogrammu 'Through the Apocalypse to Home'
Datums / Laiks Se 28.01.2023 19:00
Norises vieta ZUZEUM
Cena 26.75
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot