logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Oh Wonder - Rīga / 22 - World Tour 2022 (Pārcelts no 08.07.20. un 20.10.21.)

Ot 08.03.2022 20:00
Hanzas Perons
35.50 - 40.50
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
Pasākums Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour, kas sāktonēji bija paredzēts 08.07.2020. plkst. 20:00 Palladium Rīga, un tika pārcelts uz 20.10.2021. Hanzas Peronā, tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 08.03.2022.!
Norises vieta un laiks paliek nemainīgs. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un nav nepieciešams mainīt.
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Gadījumā, ja apmeklēt pasākumu jaunajā datumā nav iespējams, biļetes var mainīt pret kuponiem, kuru vērtība ir vienāda vai lielāka par summu, kas ir samaksāta par biļetēm. Izmantojot šos kuponus, ir iespēja iegūt jebkura cita aģentūras rīkotā koncerta biļeti, un tie ir derīgi arī koncertiem, kas notiek Lietuvā.  Lūdzu, informē šī pasākuma organizatorus par savu izvēli, rakstot uz tickets@8dw.lt.
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
"Oh Wonder"
Rīga, “Hanzas Perons”
2022. gada 8. marts
 
2022.gada 8.martā Rīgā uzstāsies britu duets “Oh Wonder”, kas sniegs koncertu “Hanzas Peronā”. Tūres ietvaros grupa prezentēs nupat izsludināto studijas albumu “22 Break”, kura izdošana ir paredzēta šī gada 8.oktobrī.
 
“Oh Wonder” jaunākais singls
https://youtu.be/QCfsqSYPL5A
 
“Oh Wonder” kontā ir gandrīz 3 miljoni Spotify klausījumu, 2 miljoni pārdoto albumu kopiju, sadarbība ar Lil Uzi Vert un Niki Minažu. Pat populārākā mūsdienu izpildītāja Billija Eiliša savā dokumentālajā filmā izpildīja dueta skaņdarbu “All We Do”.  Jaunākais albums “22 Break” runā par pāru attiecībām pašizolācijas laikā.
 
Dueta koncerti ir intimitātes un maiguma pilni, un pavasara sākums ir īstais laiks, lai to piedzīvotu. Arī paši “Oh Wonder” neprātīgi ilgojas pēc tikšanās ar saviem klausītājiem - mēs visi bijām daļa no pandēmijas un piedzīvojām līdzīgus sarežģījumus. Beidzot ir pienācis laiks atgriezties dzīvē un izbaudīt skaistus mirkļus kopā.
 
“Oh Wonder” – “Baby” (Piekabe)
https://youtu.be/3MEc3YjDWzY
 
Sākotnēji 2020.gadā plānoto koncerttūri “No One Else Can Wear Your Crown” pandēmijas dēļ nācās pārcelt jau divreiz, tomēr biļešu īpašnieki var uzgavilēt, jo, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, “Oh Wonder” koncertu ir izdevies saglabāt. No Rīgas grupa dosies uz Viļņu, kur koncerts notiks 9.martā. Aģentūras "8 Days A Week" rīkotie koncerti Latvijā un Lietuvā būs daļa no “Oh Wonder” pasaules turnejas, kuras ietvaros ir paredzēti vairāk nekā 50 koncertu. Grupa ir noilgojusies pēc koncertdzīves, un, pavasarim sākoties, trīs mēnešu garumā prezentēs savu jaunāko albumu "22 Break".
 
Entonijs Vests un Žozefīne Vandera Gučta muzicē kopā kopš 2014. gada. Ilgāku laiku pāris turēja savas attiecības noslēpumā. Pagājušajā gadā, iznākot filmai “No One Else Can Wear Your Crown”, viņu dzīve izskatījās tik burvīga: pāris tika pie suņa, sapņu mājas ar ierakstu studiju, un gatavojās doties pasaules tūrē ar 120 koncertiem. Bet visu apturēja pandēmija.
 
Rakstot jaunā albuma dziesmas, pāris neapzinājās, ka patiesi sarunājas par attiecību krahu un šķiršanos. “Mēs attapamies neziņā, kas mēs esam: grupa, pāris vai divi atsevišķi cilvēki? Vai mēs patiešām mīlam viens otru, vai arī mūs saista tikai mūzika? ”izdzīvoto skaidro Žozefīne. Izdzīvojot šo sāpi caur mūziku, viņiem izdevās saglabāt savas attiecības - nesen abi pat mija gredzenus.
 
Tāpat kā jebkuram no mums, arī šim pārim nācās ieslēgties četrās sienās. Tas bija grūts laiks bez jauniem iespaidiem, iedvesmas un ceļojumiem, un mūzika brīžiem bija vienīgais glābiņš. Līdz šim pieraduši pie lielām auditorijām un neskaitāmiem ceļojumiem, kuru laikā lielākoties arī tapa “Oh Wonder” dziesmas, pandēmijas pašizolācijas laiks bija īpaši sarežģīts. Duets bija uz šķiršanās robežas. Nespēdami sarunāties par samilzušām problēmām, pāris atklāja viens otram savas bailes un intīmākos pārdzīvojumus ar dziesmu palīdzību. Rezultātā tapa albums “22 Break”, kura titulsings un video ir nonācis pie klausītājiem 22.septembrī. Albums stāsta par divu cilvēku attiecībām un grūtībām, ar kurām pāris sastapās pandēmijas laikā.
 
Paziņojums tiešraidē
https://youtu.be/dG7ZTS8hrAo
 
Visas uz šo koncertu iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt. Pamatotas nepieciešamības gadījumā aģentūra "8 Days A Week" piedāvā bez maksas apmainīt tās pret kuponiem, kuru vērtība ir vienāda vai lielāka par summu, kas ir samaksāta par biļetēm. Izmantojot šos kuponus, ir iespēja iegūt jebkura cita aģentūras rīkotā koncerta biļeti, un tie ir derīgi arī koncertiem, kas notiek Lietuvā.
 
Dueta koncerti ir intimitātes un maiguma pilni, un pavasara sākums ir īstais laiks, lai to piedzīvotu. Arī paši “Oh Wonder” neprātīgi ilgojas pēc tikšanās ar saviem klausītājiem - mēs visi bijām daļa no pandēmijas un piedzīvojām līdzīgus sarežģījumus. Beidzot ir pienācis laiks atgriezties dzīvē un izbaudīt skaistus mirkļus kopā.
 
 
Vairāk informācijas:
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Oh Wonder - Rīga / 22 - World Tour 2022 (Pārcelts no 08.07.20. un 20.10.21.) Ot 08.03.2022 20:00 Hanzas Perons 35.50 - 40.50
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.50 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma, personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ieeja tikai vecāku pavadībā
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Hanzas Perons
Vidzemes priekšpilsēta Rīga Latvija
Organizators
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Vien. Reģ. Nr.: 305527276
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2022 (Pārcelts no 21.06.2020. un 15.06.2021.) Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2022 (Pārcelts no 21.06.2020. un 15.06.2021.) Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija 45.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Palladium Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!