logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.)

Tr 22.03.2023 19:00
Arēna Rīga
Cienījamais biļešu īpašniek!
 
Informējam, ka pasākums The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra, kas tika paredzēts 2022. gada 07. oktobrī, notiks 2023. gada 22. martā. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.
 
Ja kādu apsvērumu dēļ nevarēsi apmeklēt pasākumu jaunajā datumā, naudu par biļetēm ir iespējams saņemt aizpildot naudas atgriešanaas aktu ŠEIT: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
 
Pasākuma rīkotājs atvainojās par sagādātajām neērtībām.
 

 
 Harija Potera filmu mūzikas izlase nākampavasar Rīgā
 
22. martā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā burvju un raganu pasaulē, kuru uzburs Maģiskais filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī kādu no oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīga skaņa, gaismas un lāzera tehnoloģijas.
 
Apmeklētājiem būs iespēja just līdzi visiem nozīmīgākajiem Harija Poteru filmu muzikāli sižetiskajiem līkločiem, ko radījuši Oskara balvas laureāti Džons Viljamss un Aleksandrs Desplā, kā arī talantīgie Patriks Doils un Nikolass Hūpers.
 
Patiess baudījums katram Harija Potera filmu cienītājam!
 
Pēc britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas romāniem tapušās Harija Potera filmas ir vienas no visskatītākajām visā kino vēsturē. Nozīmīga loma šiem panākumiem, bez šaubām, ir arī mūzikai, ko īpaši seriālam sacerējusi virkne talantīgu un atzītu komponistu.
 
22.marta koncertā jums būs unikāla iespēja noklausīties pašus spilgtākos visu astoņu Harija Potera filmu motīvus.
Džons Viljamss (Zvaigžņu kari, Indiana Džonss, Juras laikmeta parks) sacerējis mūziku trim pirmajām Potera sērijas filmām. Piemēram, slaveno Hedvigas tēmu, bērnu kora dziedāto klasisko Cūkkārpas motīvu par Dubultajām nepatikšanām, vai jautro Mārdžas tantes valsi.
Patrika Doila (Bridžitas Džonsas dienasgrāmata, Karlito ceļš, Drošsirde) “Cūkkārpas himna” no ceturtās Harija Potera filmas ieved publiku noslēpumainajā un tumšajā Trejburvju turnīra pasaulē.
Nikolass Hūpers sacerēja „Atvadas no Dumidora” piektajai un sestajai Harija Potera filmai.
Savukārt Aleksandrs Desplā (Krēslas sāga, Karaliene, Karaļa runa, Ūdens forma), kura talantam cita starpā pieder “Lilijas tēma”, komponēja mūziku pēdējām divām sērijām, radot grandiozu un neaizmirstamu noslēgumu.
Uzskaitītās kompozīcijas ir tikai daļa no tā, ko apmeklētājiem būs prieks izbaudīt.
 
Tai pat laikā vakara noskaņu ar prieka un laba humora dzirkstīm papildinās kāds H.Potera filmu sērijās piedalījies aktieris, kurš pastāstīs par filmēšanās pieredzi un ar to saistītājiem atgadījumiem.  
Apmeklētāji var droši rēķināties ar mūsdienīgiem gaismu risinājumiem un lāzera tehnoloģijām, kā arī unikālu skaņas aptveri, kas noteikti nevienu neatstās vienaldzīgu. Vizuālie efekti un mūzikas skaņas ir sasaistītas tik reālistiskā piedzīvojumā, ka tas liks jebkura Harija Potera fana sirdij pukstēt mazliet straujāk.
 
Kā jau minēts, Harija Poteru filmu mūziku atskaņos Maģiskais filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris un koris. Apvienība radīta īpaši šim projektam un, par spīti karam Ukrainā, sadarbojas ar Akadēmisko Hmeļņickas filharmonijas simfonisko orķestri. Šis orķestris izveidots 2001.gadā un to vada galvenais diriģents, atzītais Ukrainas mākslas darbinieks Sergijs Leonovs. Orķestra kontā ir gan virkne labi pazīstamu akadēmiskās mūzikas pērles (Pučīni “Toska”, Mocarta “Burvju flauta”, Štrausa “Sikspārnis”), gan pasaules rokmūzikas zelta fonda (Bon Jovi, Deep Purple, Pink Floyd, Led Zeppelin, Queen, The Scorpions) sacerējumi.
 
Nav šaubu, ka vakars ikvienu viegli ieraus muzikālā ceļojumā, kurā valda īsta draudzība, elpu aizraujoši piedzīvojumi, maiga mīlestība un pārliecināta saliedētība.
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/themagicalmusicofharrypotter

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.) Tr 22.03.2023 19:00 Arēna Rīga 30.20 - 70.20
Pasākums The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.)
Datums / Laiks Tr 22.03.2023 19:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 30.20 - 70.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 Eur apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu    
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103193014
Pasākums The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.)
Datums / Laiks Tr 22.03.2023 19:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 30.20 - 70.20
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Maneskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23 (Pārcelts no 14.03.2022) PopulārsPopulārsManeskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23 (Pārcelts no 14.03.2022) Arēna Rīga, Latvija 62.20
Pirkt Asking Alexandria. See whats on the inside world tour 2023 PopulārsPopulārsAsking Alexandria. See whats on the inside world tour 2023 Palladium Rīga, Latvija 39.00 - 45.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot