logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Someone Like You - The Adele Songbook (pārcelts no 30.12.2020.)

Ce 30.12.2021 20:00
Arēna Rīga
20.20 - 50.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Informējam, ka ir pagarināts naudas atmaksas pieteikumu iesniegšanas termiņš par biļetēm uz pasākumu Someone Like You - The Adele Songbook, kas pārcelts uz 30.12.2021., ja tās iegādātas līdz 2020. gada 11. novembrim.
            
Lai saņemtu atmaksu par iegādātajām biļetēm, to īpašniekiem lūgums līdz 2021. gada 16. maijam aizpildīt šo naudas atmaksas pieteikuma veidlapu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund. Pēc noteiktā termiņa pieteikumi par naudas atmaksu vairs netiks pieņemti un iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto datumu 2021. gada 30. decembrī.
 
Tai pat laikā informējam, ka jau noteiktais jaunais koncerta datums - 30.12.2021. - paliek spēkā un būsim priecīgi Jūs redzēt koncertā!
 

 

Informējam, ka pasākums Someone Like You - The Adele Songbook, kas bija paredzēts 30.12.2020. Arēnā Rīga, tiek PĀRCELTS uz 30.12.2021.

Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Vēršam jūsu uzmanību, ka naudas atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas.


 
Adeles dziesmu šovs “Someone Like You” pārcelts uz nākamā gada decembri
 
Uz 2021.gada 30.decembri Arēnā Rīga pārcelts Adeles superhitu šovs “Someone Like You. The Adele Songbook”. Aizvien pieaugošo Covid-19 pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ, koncerta rīkošana šī gada decembrī kļuvusi neiespējama.
Visas līdz šim iegādātās biļetes ir derīgas, savukārt “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv tīklā turpinās biļešu pārdošana.
 
“Someone Like You. The Adele Songbook” ir šovs, kurā Adeles superhitus izpilda britu “X Factor” fināliste Keitija Markhema (Katie Markham). Pati Adele savulaik izvēlējās Keitiju kā visatbilstošāko šim šovam, turklāt ir pat uzdziedājusi kopā ar viņu.
 
Koncertā izskanēs pazīstamākās pašas Adeles dziesmas: Chasing Pavements, Make You Feel My Love, Set Fire To The Rain, Someone Like You, Hello, Rolling In The Deep, Skyfall u.c., kā arī to māksliniecu sacerējumi, kas kā īpaši ietekmējuši Adeles daiļradi, piemēram, Boba Dilana, Džordža Maikla un “The Cure”.
 
Kā daudziem bērniem, arī Keitijai kopš 6 gadu vecuma patika dziedāt un dejot, taču pieaugot viņa šo aizraušanos virzīja tālāk, papildinot izglītību vairākās mūzikas un dejas skolās. Kopš 15 gadu vecuma viņa ir regulāra dažādu izpildītāju konkursu uzvarētāja. 2013.gadā Keitija iekļūst britu “X Factor” finālā, bet 2015.gadā Adeles šova producenti uzrunā talantīgo meiteni, aicinot piedalīties jaunā šovā “Someone Like You. The Adele Songbook”, kur viņu par uzvarētāju izvēlas pati Adele. Kā atzīst Keitija, viņa jūtoties tik saviļņota un, protams, nevarējusi pat iedomāties, ka kādu dienu ne tikai iemiesos Adeli, bet uzstāsies uz skatuves kopā ar savu elku.
 
Keitija komentē: “Adeles mūzikai piemīt īsta burvība. Manuprāt tieši tāpēc tā pievelk tik daudz klausītāju; viņa pauž savas emocijas visai pasaulei”.
 
Koncertuzvedums pirmkārt aptver visu trīs Adeles albumu “19”, “21” un “25” populārāko materiālu, tādējādi izvedot klausītājus caur šīs tik unikālās balss īpašnieces karjeras attīstībai. Taču tajā savu vietu atraduši arī vairāku mākslinieku sacerējumi, kas kādā īpašā veidā ietekmējuši Adeles daiļradi. Piemēram, Boba Dilana Make You Feel My Love vai Džordža Maikla Fast Love.
 
“Keitija Markhema bija vienkārši apbrīnojama un šajā koncertā daudzkārt demonstrēja līdzību pasaules superzvaigznei, ne tikai pateicoties abu vizuālajai līdzībai un vizuļojošajai kleitai, bet arī apbrīnojamajai balsij. Līdz šim vakaram biju pārliecināts, ka nekad nesastapšu kādu, kura spētu līdzināties Adelei [balss] diapazona ziņā.
Es simtprocentīgi ieteiktu redzēt šo koncertu. Turklāt tad, kad jums jau ir vēl arī pašas Adeles ieteikums, jūs zināt, ka baudīsiet tiešām pasakainu šovu,” tik pacilāti sajūsmināts ir thelivereview.co.uk apskatnieks pēc koncerta apmeklējuma.
 
Nav šaubu - “Someone Like You” ir kvintesences šovs, ka jāredz katram īstam Adeles daiļrades cienītājam!
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Someone Like You - The Adele Songbook (pārcelts no 30.12.2020.) Ce 30.12.2021 20:00 Arēna Rīga 20.20 - 50.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103193014
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Tarja. Christmas Together 2021 (Pārcelts no 19.12.2020.) Tarja. Christmas Together 2021 (Pārcelts no 19.12.2020.) Hanzas Perons, Latvija 29.00 - 69.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt LP PopulārsPopulārsLP Arēna Rīga, Latvija 40.20 - 70.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Sparks - 2022 European Tour Sparks - 2022 European Tour Hanzas Perons, Latvija 35.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt OneRepublic - Live In Concert (Pārcelts no 14.11.20. un 11.11.21.) PopulārsPopulārsOneRepublic - Live In Concert (Pārcelts no 14.11.20. un 11.11.21.) Arēna Rīga, Latvija 40.20 - 70.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Fanu reiss uz PLACEBO Siguldā PopulārsPopulārsFanu reiss uz PLACEBO Siguldā Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija 10.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!