logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20., 19.06.21. un 11.12.21.)

Se 11.06.2022 20:00
Arēna Rīga
71.18 - 433.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Uzmanību, akcija! No 02.08.2021. līdz 11.12.2021. visi MEGO lojalitātes karšu īpašnieki saņem 15% atlaidi kategoriju biļetēm no 50,00 € līdz 130,00 €. Lai saņemtu atlaidi, ievadiet akcijas kodu - MEGO15
 
Visas saistības tiks izpildītas likumā noteiktajā kārtībā un atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas. Vēršam uzmanību, ka likumā 7. pantā (2) ir noteikts: “Ja patērētājs pamatotu iemeslu dēļ nevar apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā (piemēram, patērētājs nevar atrasties valstī, kurā notiek pasākums, patērētājam pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi), pakalpojuma sniedzējs pēc pieprasījuma atmaksā naudu termiņā, kas nav ilgāks par sešiem mēnešiem pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas dienas.”
 

 
Draugi! Sakarā ar to, ka situācija ar koronavīrusu Eiropā un Krievijā (kā arī visā pasaulē) negatīvi ietekmē iespēju rīkot plaša mēroga publiskus pasākumus, organizatori un mākslinieki ir spiesti pārcelt koncertu datumu (tomēr, kā jūs zināt, grupas KINO koncerti jau ir notikuši 14., 15., 16. maijā Maskavā un 22., 23. maijā Sanktpēterburgā) un, izvērtējot pašreizējos apstākļus, grupa un organizatori pieņēma lēmumu un vienojās ar Arēnu Rīga pārcelt koncertu Rīgā uz 2022. gada 11. jūniju.
 
   Cenas uz koncertu Rīgā ir zemākas nekā uz koncertiem, kas maijā notika Maskavā un Sanktpēterburgā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenu pieaugums notiks gandrīz katru mēnesi, un tuvāk koncertam biļetes jau var beigties.
 
    Arēnā Rīga ir tikai 9000 sēdvietu, biļetes uz koncertu Rīgā tiek pirktas no visas Eiropas, vietu skaits neizbēgami samazinās!

 Ja vēlaties, lai jums būtu pieejamas labākās biļetes atlikušām sēdvietām par zemāku cenu - iesakām nekavēties ar biļešu iegādi, jo galu galā visiem var nepietikt vietas.

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
 
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz smart@smartevents.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.
 

 
Leģendāras grupas KINO koncerts Rīgā
 
Par grupas koncertu
Šis ir bezprecedenta notikums - grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls - Aleksandrs Cojs.
 
Projekta ideja - parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2022. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši - vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.
 
Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas - gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki - tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.
 
Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. "Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā," sacīja Aleksandrs Cojs.
 
 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”
 
•    UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Kaļiņingradas apgabala, Somijas, Ukrainas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams, neliels cenu pieaugums - iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.
•    Protams, koncerta reklāmas kampaņa primāri tiks uzsākta Latvijā, taču pēc kāda laika tā tiks izvērsta arī citās eirozonas valstīs.
 
SMART EVENTS - koncerta organizators Rīgā.

Vairāk informācijas: http://www.smartevents.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20., 19.06.21. un 11.12.21.) Se 11.06.2022 20:00 Arēna Rīga 71.18 - 433.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Uzmanību, akcija! No 02.08.2021. līdz 11.12.2021. visi MEGO lojalitātes karšu īpašnieki saņem 15% atlaidi kategoriju biļetēm no 50,00 € līdz 130,00 €. Lai saņemtu atlaidi, ievadiet akcijas kodu - MEGO15
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja:  līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
SMART EVENTS SIA
SMART EVENTS SIA
Pulkveža Brieža 8-25 LV-1010 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203224537