Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VOCES8 . Rīgas A Cappella festivāls 2020

Se 10.10.2020 19:00
Rīgas Doms
25.00 - 35.00
10. oktobrī Rīgas Domā koncertu sniegs pazīstamais vokālais ansamblis Voces8 no Lielbritānijas.
 
Voces8 koncerts Latvijā norisināsies 8. Starptautiskā Rīgas A Cappella festivāla ietvaros. Koncertā Rīgas Domā britu vokālais ansamblis Voces8 piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem. Viens no pasaules izcilākajiem ansambļiem ar savu nevainojamo skanējumu iemantojis plašu klausītāju atzinību un regulāri uzstājas prestižākajās koncertzālēs. Voces8 ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs mūsdienu mūzikā.
 
Voces8 par saviem galvenajiem muzikālajiem mērķiem uzskata spēju iedvesmot citus un dalīties ar cilvēkiem dziedāšanas priekā. Grupas dalībnieki ir vieni no redzamākajiem vokālās mūzikas izglītības vēstnešiem un īstenotājiem, kuru meistarklases, semināri un dažādas muzikālās pilnveidošanas iniciatīvas katru gadu sasniedz ap 40 tūkstošiem cilvēku. Voces8 savā darbībā iemieso Anglijas senās kordziedāšanas tradīcijas un meklē jaunus ceļus vokālās mūzikas attīstībai nākotnē. Voces8 ierakstos un tiešraidēs regulāri dzirdami dažādās pasaules televīzijās un radiostacijās. Ansamblis darbojas ierakstu kompānijas Decca Classics paspārnē un ir izdevis vairākus labi atzītus albumus, iegūstot augstas pozīcijas pasaules klasiskās mūzikas ierakstu topos. 2020. gadā vokālais ansamblis Voces8 atzīmē savu 15 gadu jubileju ar jauniem ierakstiem un daudziem koncertiem visā pasaulē.
 
Biļetes uz Voces8 koncertu Rīgas Domā pieejamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.
 
Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un savā programmā piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, veidotu jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti, parādot a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VOCES8 . Rīgas A Cappella festivāls 2020 Se 10.10.2020 19:00 Rīgas Doms 25.00 - 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Norises vieta
Rīgas Doms
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 5 LV-1050 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'OLYMPIA CLASSIC' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'OLYMPIA CLASSIC'. Беларусь (Pārcelts no 18.04.2020.) Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'OLYMPIA CLASSIC' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'OLYMPIA CLASSIC'. Беларусь (Pārcelts no 18.04.2020.) Rīgas Doms, Latvija 12.00 - 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!