Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

The Beatitudes. Rīgas A Cappella festivāls 2020

Tr 14.10.2020 19:00
Lielā Ģilde
15.00
14. oktobrī Lielajā ģildē notiks Rīgas A Cappella festivāla koncerts “The Beatitudes”, ar kuru tiks atzīmēta Rīgas pareizticīgo kora “Blagovest” 30 gadu pastāvēšana un unikālā vieta Latvijas kultūrā. Koncerta programma būs veltīta kora darbības pamatvērtībai – garīgai mūzikai. Koncertā skanēs krievu garīgās mūzikas šedevri, izcilu krievu komponistu kora koncerti un pareizticīgo dziedājumi.

Kopš savas dibināšanas 1990. gadā Rīgas pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” 30 gadu darbības laikā apliecinājis nozīmīgo vietu Latvijas kultūrtelpā, kā arī ieguvis plašu starptautisku atzinību. Kamerkoris “Blagovest” ir viens no izcilajiem Latvijas koriem, kurš ar augstu profesionalitāti apvieno Latvijas kordziedāšanas tradīcijas un spilgtu, izjustu pareizticīgās mūzikas izpildījuma tehniku. III Eiropas koru olimpiādē ieguvis Grand Prix un izcīnījis Nāciju Grand Prix kategorijā “sakrālā mūzika a cappella”. Kamerkoris “Blagovest” pārstāvējis Latviju Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē, kur ieguvis konkursa žūrijas augstāko novērtējumu un izcīnījis Grand Prix of Nations vairāk kā 30 pasaules koru konkurencē. Šis panākums ir uzskatāms par vienu no lielākajiem sasniegumiem Latvijas koru kultūrā. Rīgas kamerkoris “Blagovest” izdevis savu septīto albumu “Tavā valstībā” (CD un skaņuplates formātā), kas ieguvis plašu starptautisku atzinību.

Pirmās (early bird) biļetes uz koncertu “The Beatitudes” būs pieejams ar atlaidi Biļešu Serviss kasēs.

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un savā programmā piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pazīstami mākslinieki – The Swingles (Lielbritānija), The Real Group (Zviedrija), Postyr (Dānija), Solala (Zviedrija), Gentlemen Singers (Čehija), Didgori (Gruzija) u.c., kā arī labākās Latvijas vokālās grupas un kori. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, veidotu jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti, parādot a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.
 

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
The Beatitudes. Rīgas A Cappella festivāls 2020 Tr 14.10.2020 19:00 Lielā Ģilde 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 
Pirmās biļetes pieejamas ar atlaidi! Lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam  biļetes ar cenu "Nenumurēta sēdvieta EARLY BIRD CENA".
Norises vieta
Lielā Ģilde
Amatu 6 Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 5 LV-1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008089751
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt VOCES8 . Rīgas A Cappella festivāls 2020 VOCES8 . Rīgas A Cappella festivāls 2020 Rīgas Doms, Latvija 25.00 - 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt ChoirUp. Rīgas A Cappella festivāls 2020 ChoirUp. Rīgas A Cappella festivāls 2020 Palladium Rīga, Latvija 10.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Rīgas Projektu koris. Rīgas A Cappella festivāls 2020 Rīgas Projektu koris. Rīgas A Cappella festivāls 2020 Rīgas Sv. Pētera baznīca, Latvija 7.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!