logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Koncerts pirmajā rindā. Vladislavs Nastavševs

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
VLADISLAVS NASTAVŠEVS
30.maijs
18.00 / 19.30 / 21.00
 
“Es neatdalu mūziku no teātra. Bieži dziesmas kļūst par sava veida emocionālām skicēm manām turpmākajām izrādēm. Tādas kā akvareļu skices. Koncertstāsta laikā Hanzas peronā tiks izpildītas vairākas no šīm dziesmām. Tiksimies pirmajā rindā!”

Vladislavs Nastavševs
 
Viena no režisora Vladislava Nastavševa radošā stila iezīmēm ir visu izrādes elementu organiska saplūšana, jo viņš bieži darbojas arī kā scenogrāfs un komponists. Taču Vladislava Nastavševa talantam ir vēl viena šķautne: viņš pats izpilda savas dziesmas, tostarp arī dziesmas no izrādēm.

Šobrīd ir pārtraukts darbs pie I. Buņina grāmatas “Tumšās alejas” iestudējuma. Taču Vladislavs Nastavševs uzsver, ka iekšēji tas tik un tā turpinās. Jau iepriekš režisors komponējis vairākas dziesmas ar Ivana Buņina vārdiem, kas pasākumā izskanēs līdzās skaņdarbiem ar mākslinieka drauga Semjona Haņina vārdiem. Bet programmas jaunākā kompozīcija - pirms pāris nedēļām dzimusi jauna dziesma ar Sergeja Uhanova dzeju.

Tiks atskaņotas arī dziesmas no pēdējās Vladislava Nastavševa iestudētās izrādes - “Piecas dziesmas pēc atmiņas” Mihaila Čehova Rígas Krievu teātrí (ar “Orbītas” dzejnieku Sergeja Timofejeva, Semjona Haņina, Artūra Puntes un Vladimira Svetlova dzeju). Un, protams, koncertstāsts nebūtu pilnīgs bez Mihaila Kuzmina un Federiko Garsijas Lorkas klātbūtnes.
 

Vairāk informācijas: http://www.koncertspirmarinda.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot