logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Koncerts pirmajā rindā. Jolanta Gulbe Pashkevich, Deniss Pashkevich, Kristaps Vanadziņš

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Koncerts pirmajā rindā. Jolanta Gulbe Pashkevich, Deniss Pashkevich, Kristaps Vanadziņš
22.05.2020.
 
Ar 21. maiju kultūrtelpā “Hanzas perons” tiek uzsākta ekskluzīva mēnesi gara klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”.
Tās būs tikšanās ar populāriem un mākslinieciski augstvērtīgiem Latvijas mūziķiem, kuri ikdienā pulcē pilnas koncertzāles, bet šobrīd gaida tikšanos ar saviem klausītājiem krietni intīmākā gaisotnē.
Katrā koncertā tikai 20 viesiem būs iespēja baudīt mājīgu, personisku, akustisku koncertstāstu – muzikālu sarunu pie vīna glāzes starp draugiem, kuri sen nav tikušies - mūziķiem un klausītājiem.
 
"Šis koncertstāsts ar latviešu autoru darbiem jaunā skanējumā ir man īpaši tuvs, un tieši tāpēc būšu priecīga ar to dalīties ar Jums – mazā, draudzīgā, saliedētā kompānijā! Ļoti gaidu tikšanos ar savu klausītāju, lai mēs kopā piedzīvotu to brīnumu, ko spēj tikai kopā būšana mūzikā. Īstā, dzīvā, klātesošā.”
Jolanta Gulbe Paškeviča
 
Koncertstāstā skanēs īpaši izvēlētas un Jolantai Gulbei Paškevičai ļoti nozīmīgas latviešu komponistu dziesmas. Visām kompozīcijām radīti īpaši aranžējumi, kuru autori ir gan Jolanta, gan talantīgais džeza pianists Kristaps Vanadziņš. Programma tiks atskaņota trio sastāvā, kurā kopā ar šarmanto dziedātāju uzstājas izcils mūziķu sastāvs - saksofonists Deniss Paškevičs un pianists Kristaps Vanadziņš.
Programmā iekļauti tādi ikoniski skaņdarbi kā Imanta Kalniņa un Vizmas Belševicas "Dūdieviņš", Aigara Voitišķa un Viktora Kalniņa "Cik savādi", Mārtiņa Brauna un Jāņa Petera "Dziesma par spēli", Raimonda Paula un Jāņa Petera "Ja Tevis nebūtu" u.c.

Vairāk informācijas: http://www.koncertspirmarinda.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot