logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Spāņu un latino mūzikas grupa 'LOS NENS'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Valentīndienu restorāns „Neptūns” aicina nosvinēt klausoties un dejojot līdzi karstajiem spāņu un latino mūzikas ritmiem.
14. februārī plkst. 20:00 restorānā Neptūns (Jūrmala, Jaunķemeru ceļš 1) varēsiet doties muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku ar grupu „Los Nens”.

Koncertprogrammā “Pasión española” ir iekļautas autentiskas dziesmas spāņu valodā, kas aizvedīs Jūs muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku - dzirdēsiet gan rumba-flamenko ritmus, gan spāņu folkmūzikas skanējumu, kā arī meksikāņu bolero, valdzinošā Argentīnas tango melodijas un, protams, afro bungu ritmus un karstasinīgo kubiešu mūziku – gan slavenās Buena Vista Social Club dziesmas, gan tradicionālākas kubiešu dziesmas modernā interpretācijā. Šoreiz grupa “Los Nens” uzstāsies pilnā sastāvā, tāpēc būs iespēja dzirdēt vēl autentiskāku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī trompete un trombons.

Grupa „Los Nens” darbojas kopš 2010.gada un spēlē tikai autentisku spāņu un latino mūziku. Grupas solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernández Cruz) ir īsts spānis no Madrides. Grupa regulāri uzstājas privātos un korporatīvos pasākumos, pilsētas svētkos, ir uzstājusies arī mūzikas festivālos „Bildes2014” un "Bildes2015”, “Spāņu kultūras dienās” Kalnciema kvartālā, kā arī „Origo Summer Stage 2015”. Grupai ir izdots demo disks spāņu valodā „Cartas de costa a costa”, tā ir piedalījusies tautas mūzikas izlases „SVIESTS V” ierakstā ar dziesmu „Kas Kaitēja Nedienēt” spāniskās skaņās, ir izdots singls “Distancia”, kurā piedalījās saksafonists Deniss Paškevičs, kā arī kopā ar Ievu Akurateri tika ierakstīta pasaulslavenā dziesma „Bésame mucho" (Noskūpsti mani) latviešu valodā, kura dzirdama Latvijas Radio 2.

http://www.losnens.lv
Grupas solists - Havjers Fernandess Kruss
Akustiska gitara - Aleksandrs Kuzmins
Kahons, Perkussijas - Tony Gella
Trombons, akardeons - Lauris Amantovs

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešuservisa (www.bilesuserviss.lv) kasēs un uz vietas restorānā 10,- EUR.

Ieteicama galdiņu rezervācija: 67731289, 29999319, 26189261 (vietu skaits pie galdiņiem ierobežots).

Restorāns „Neptūns” ir senākais restorāns Jūrmalā ar 50 gadu pieredzi, atrodas jūras kāpu zonā un tikai 42 km attālumā no Rīgas. Pie mums plašā izvēlē atradīsiet nepelnīti piemirstus klasiskos ēdienus no Latvijas nacionālās un padomju virtuves, kā arī Eiropas virtuves ēdienus no vietējiem sezonas produktiem. Restorānā regulāri tiek organizēti koncerti, lai savienotu gardu ēdienu baudījumu kopā ar muzikālu baudījumu dvēselei. Pārliecinieties paši – vieta, kur pazūd steiga.
 
Papildus informācija: Dace Dinsdorfa
dace@restoransneptuns.lv
26189261; 67731289
 

Vairāk informācijas: http://www.restoransneptuns.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot