Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BOOMBOX - BUMBOKS - БУМБОКС

Pk 16.11.2018 21:00
Studio 69
Karsto cenu akcijas laikā no 13.- 15. novembrim, ievadot kodu novembris18, stāvvietām tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

16. novembrī Rīgas klubā „Studio 69” uzstāsies Ukrainas skatuves izcilnieki — fanka, hiphopa un roka grupa «Бумбокс» („BoomBox”). Puiši par sevi saka tā: „Vai mūsu mūzika ir uz modes viļņa? Diez vai. Mēs daudzus gadus spēlējam to, kas mums patīk. Vai spēlēsim to arī rīt? Katrā ziņā. Vai tas būs modē? Nav teikts. Bet mode mūzikā ir pārejoša parādība. Tieši otrādi: ja tu mērķtiecīgi dari to, ko uzskati par vajadzīgu, tevi sāk cienīt.”

„BoomBox” koncertos skan gan jaunas kompozīcijas, gan labi pazīstamie hīti. Grupas dalībnieki cits citu raksturo šādi: Andrejs Hlivņuks (Андрей Хлывнюк) – apnicīgs cilvēks, romantiķis, rokzvaigzne; Andrejs „Muša” Samoilo (Андрей «Муха» Самойло) – viltnieks, ģimenes cilvēks, rokzvaigzne; Valentīns „Vaļuks” Matijuks (Валентин «Валик» Матиюк) – klusētājs, mīlulītis, rokzvaigzne.

„BoomBox” izveidota Kijevā 2004. gadā pēc toreizējā „Grafit” ģitārista Andreja Hlivņuka un „Tartak” ģitārista Andrejs Samoilo iniciatīvas. Dziesmas skan galvenokārt ukrainiski, taču repertuārā parādās arī krievu un angļu valoda.

Grupas pirmais albums tika izdots 2005. gadā un vienā acumirklī atnesa puišiem slavu. „BoomBox” liriskās kompozīcijas skanēja visās Ukrainas radiostacijās.

2006. gadā nāca klajā otrais disks «Family Бізнес» („Ģimenes bizness”), tas ieguva zelta albuma statusu (tika izdots 100 tūkstošos eksemplāru). Grupa ierakstīja arī mūziku kinofilmai «Хоттабыч» („Hotabičs”): tajā skanēja pieci „BoomBox” sacerētie muzikālie fragmenti — četri no albuma «Меломанія» („Melomānija”) un viens – no «Family Бізнес» („Ģimenes bizness”).

2007. gada vasarā grupas kompozīcija «Вахтёрам» („Sargiem”) iekļuva visu radiostaciju ēterā ne tikai Ukrainā, bet visā postsovetiskajā telpā. Šajā pašā gadā tika izdots minialbums «Тримай» („Turi”). „BoomBox” var lepoties ar savu unikalitāti: jebkura dziesma, kas uz labu laimi paņemta no albuma «Всё включено» („Viss iekļauts”), tūlīt pat izrotā jebkuru popa vai roka izlasi. Tāds liktenis bija dziesmām «Звёзды не ездят в метро» („Zvaigznes nebrauc ar metro”) veltījuma albumā «Машинопись» („Mašīnraksts”), kā arī skaņdarbiem «Тримай», «Я твой», «Cash-бабулес», «Холода.нет» utt. Šķiet, ka „BoomBox” ir uzminējusi un noformulējusi kaut ko tādu, kas vēl ilgi būs pieprasīts starp tiem, kuri meklē īstu roku kā alternatīva apnicīgajai popmūzikai».

Turpmākajos gados grupa izdeva 3 skanējuma ziņā visai atšķirīgus albumus. Pārmaiņus ar veco hītu remiksiem tajos var dzirdēt fanka un roka pirmatskaņojumus akustiskā un elektriskā izpildījumā. Albumos iekļautas arī kaverversijas. Dziesmas attiecas gan uz grupas agrīno daiļradi, gan uz „elektrisko periodu”.

2018. gada rudenī „BoomBox” dosies apjomīgā koncerttūrē pa Poliju un Baltijas valstīm. 16. novembrī grupa uzstāsies Rīgā.

Klubs vērs durvis plkst. 19:00
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
BOOMBOX - BUMBOKS - БУМБОКС Pk 16.11.2018 21:00 Studio 69
Der zināt
Karsto cenu akcijas laikā no 13.- 15. novembrim, ievadot kodu novembris18, stāvvietām tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: ukraiņu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
MTÜ GO4MUSIC
Telliskivi 60/60a Tallina EE 10412 Tallina