Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'OLYMPIA CLASSIC' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'OLYMPIA CLASSIC'. Беларусь (Pārcelts no 18.04.2020.)

Se 26.09.2020 19:00
Rīgas Doms
12.00 - 20.00

Informējam Jūs, ka pasākums Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'OLYMPIA CLASSIC' Orķestris. Baltkrievija, kas bija paredzēts 18.04.2020., tiek PĀRCELTS uz 26.09.2020. plkst. 19:00

Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 28.04.2020.

"Dārgie skatītāji!
Mēs pilnībā atbalstām Latvijas Republikā noteiktos drošības pasākumus
Mēs pieņēmām lēmumu par koncerta pārcelšanu uz 26. septembri. Visas biļetes ir derīgas uz jauno datumu, mēs būsim priecīgi satikt visus skatītājus, kas iegādājušies biļetes. Ja jaunie koncerta datumi nav piemēroti Jums un Jūs vēlaties atgūt naudu par biļetēm, tā tiks atmaksāta."


 
26. septembrī Rīgas Domā uzstāsies labākie Minskas orķestra pārstāvji.
 
Ideja pulcēt labākos OLYMPIA CLASSIC orķestra mūziķus radās Maskavas P. Čaikovska konservatorijas un Baltkrievijas Valsts Mūzikas akadēmijas absolventam, Baltkrievu diriģentam Mihailam Snitko. Viņš kopā ar Genādiju Roždzestvenski ir mācījies pie slavenā mūsdienu diriģēšanas meistara Genādija Provatorova. Kopā tika nolemts ne tikai kopt tradīcijas, bet arī ieelpot jaunu dzīvi pasaules klasisko un moderno šedevru izpildījumā.
 
Rīgas Doma velvēs OLYMPIA CLASSIC atskaņos visu laiku lielāko šedevru - Antonio Vivaldi “Četrus gadalaikus”. Tiek garantēts nieansēts atskaņojums, jo katrs orķestra dalībnieks ir nacionālo un starptautisko konkursu laureāts.
 
Kā projekta īpašie viesi uzstāsies arī solisti:
-čellists Mikaels Samsonovs – starptautisku konkursu laureāts, kurš koncertē labākajās Eiropas koncertzālēs.
- vijolnieks Pāvels Batjans - Lelās operas un baleta teātra solists, Baltkrievijas prezidenta speciālā fonda stipendiāts un starptautisku konkursu laureāts.
 
OLYMPIA CLASSIC sniegumā skatītāji izjutīs pavasara atmodu, siltas vasaras elpu, rudens svētlaimi un ienirs ziemas pasakā. Interesanti, ka visa Vivaldi cikla daļu saturs neaprobežojas tikai ar gadalaiku nomaiņas programmātismu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu klausītāji to varēs pilnībā sajust.

Vairāk informācijas: https://www.instagram.com/olympia_classic/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'OLYMPIA CLASSIC' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'OLYMPIA CLASSIC'. Беларусь (Pārcelts no 18.04.2020.) Se 26.09.2020 19:00 Rīgas Doms 12.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Rīgas Doms
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
ИП Рутковский Владимир Владимирович
ул. Скрипникова, д.3, кв.85 Минск
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Flīģelis. Komponistu mūzika Ludovico Einaudi & Yann Tiersen / Рояль. Музыка композиторов Ludovico Einaudi & Yann Tiersen (Pārcelts no 26.04.2020.) Flīģelis. Komponistu mūzika Ludovico Einaudi & Yann Tiersen / Рояль. Музыка композиторов Ludovico Einaudi & Yann Tiersen (Pārcelts no 26.04.2020.) Lielā Ģilde, Latvija 15.00 - 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!