Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'CLASSIC ENERGY by Olympia Classic' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'CLASSIC ENERGY'. Беларусь (Pārcelts no 18.04.2020 un 26.09.2020.)

Sv 25.04.2021 19:00
Rīgas Doms
12.00 - 20.00

Pašreizējās epidemioloģiskās situācijas dēļ mēs esam spiesti pārcelt koncertu uz 25.04.2021 plkst. 19:00. Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam un nav nepieciešama maiņa!

 

 


 
VIVALDI
 
Minskas simfoniskais orķestris „Classic Energy” kamersastāvā izpildīs pasaules klasikas nemirstīgo šedevru — Venēcijas komponista Antonio Vivaldi „Gadalaiki”. Tas ir viens no visslavenākajiem un visietekmīgākajiem skaņdarbiem mūzikas vēsturē, kurš neapšaubāmi ir labi pazīstams ne tikai klasiskās mūzikas cienītājiem. „Gadalaiku” fragmenti ne reizi vien ir izmantoti zināmās operās un baleta uzvedumos, skanējuši filmās un sporta sacensībās, ir kalpojuši par iedvesmas avotu mūsdienu komponistiem.
 
Vēlā baroka ēras muzikālais piemineklis sevī apvieno četrus koncertus stīgu orķestrim un solo vijolei. Visi šie koncerti ir veltīti ne tikai gadalaikiem, bet arī cilvēka dzīves periodiem (bērnībai, jaunībai, briedumam un vecumam) un četriem Itālijas reģioniem — Venēcijai, Neapolei, Romai un Boloņjai. Un tie ne tuvu nav visi zemteksti un paralēles, kuras var atrast „Gadalaikos” — ar katru jaunu izpildījumu klausītājam atklājas arī jaunas nozīmes.
 
Leģendārā simfoniju sērija, kas ir sarakstīta gandrīz 300 gadus atpakaļ, ne reizi vien ir daudzu muzikantu mainīta un adaptēta: ir pat metāliskā roka versija ar simtiem rokmūziķu piedalīšanos no visas pasaules. Orķestris „Classic Energy” sniegs tradicionālo koncertu izpildījumu, piedaloties Baltkrievijas orķestra elitei, laureātiem un prestižu starptautisko konkursu laureātiem un dalībniekiem.
 
Uzstāsies orķestra solisti:
- visjaunākais Baltkrievijas mūsdienu orķestru vijolnieks, televīzijas konkursa „Талент краiны” uzvarētājs, starptautisko konkursu finālists – Nikons Mozols (Никон Мозоль);
- starptautisko konkursu laureāte, Baltkrievijas Republikas speciālo prēmiju ieguvēja, Maskavas „Vivaldi orķestra” soliste – Jekaterina Miščančuka (Екатерина Мищанчук);
- baltkrievu-vācu čellists-virtuozs, Itālijas, Čehijas un Vācijas starptautisko konkursu laureāts – Mikaēls Samsonovs (Микаэл Самсонов).
 
Diriģents – Yuri Karavaev.

Vairāk informācijas: https://www.instagram.com/olympia_classic/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'CLASSIC ENERGY by Olympia Classic' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'CLASSIC ENERGY'. Беларусь (Pārcelts no 18.04.2020 un 26.09.2020.) Sv 25.04.2021 19:00 Rīgas Doms 12.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Rīgas Doms
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
ИП Рутковский Владимир Владимирович
ул. Скрипникова, д.3, кв.85 Минск
Vien. Reģ. Nr.: 192984011
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi PopulārsPopulārsFLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi Lielā Ģilde, Latvija 18.00 - 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!