Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SERGEJS PENKINS / СЕРГЕЙ ПЕНКИН.

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
27.decembrī Rīgas Kongresu namā ar jaunu programmu “Vienkārši...” uzstāsies viens Krievijas estrādes spēcīgākajiem vokālistiem Sergejs Penkins.   

Viņa karjerā bija daudz radošu un tehnisku eksperimentu, mono izrāde un pat mūzikls. Šobrīd mākslinieks atgriežas pie skatītājiem vienkārši, kā Sergejs Penkins – atklāts un īsts cilvēks un mākslinieks, tāds, kādu viņu pazīst un mīl publika! Jaunā programma ir ne tikai divdesmit piektais pēc kārtas koncerta šovs viņā karjerā, bet arī tuvojošās jubilejas ģenerālmēģinājums - 2021.gadā Sergejam Penkinam paliks 60 gadi!

Viņš ir viens no tiem māksliniekiem, kuri pilnībā izpauž sevi tieši koncertos dzīvajā izpildījumā. Dziedātāja valdzinoši vilinošā 4 oktāvu balss iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Sergejs Penkins izpilda ārzemju estrādes šlāgerus, pasaules klasikas šedevrus mūsdienīgā aranžējumā, popmūzikas kompozīcijas un daudz ko citu. Viņa koncertus raksturo reti sastopama sirsnība, uzticēšanās un cieņas pilna saziņa ar zāli, kā arī spīdošas prasmes savaldzināt publiku un izcili pasniegt katru dziesmu.

Savas 30 gadu radošās karjeras laikā Sergejs Penkins radījis iespaidīgi daudz koncertprogrammu, no kurām neviena nelīdzinās citai. Katru gadu viņš dodas pie skatītājiem ar jaunu radošo sniegumu, kas nekad neatkārtojas, un vienmēr priecē publiku ar negaidītiem pārsteigumiem. Sergeja Penkina koncerti vienmēr ir koši un vizuāli baudāmi, noformēti ar īpašu izsmalcinātību un gaumi. Tie ir īsti svētki, kas spēj priecēt jebkuru skatītāju. Penkina spēcīgā, tīrā balss, neparastais tembrs, košie tērpi, viņa personības šarms un no sirds izpildītās dziesmas rada īstu svētku atmosfēru.
 
 
 
 
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot