Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jevgenia Zima un Pēterburgas virtuozi piedāvā. Mūzika tumsā: Ziemassvētku mistērija

Ot 27.11.2018 19:00
Lielā Ģilde
15.00 - 70.00
Mūzika tumsā: Ziemassvētku mistērija

Katru gadu īsi pirms gada ģimeniskākajiem svētkiem mēs gaidām brīnumu, kas šogad patiešām notiks. Otrdien, 27. novembrī plkst. 19.00 Lielajā ģildē viesosies mūziķi no sniegotās Sanktpēterburgas – vijolniece un muzikālās izrādes “Mūzika tumsā” autore Jevgēņija Zima un orķestris “Pēterburgas virtuozi” piedāvās jaunu programmu “Ziemassvētku mistērija”.

Muzikālā izrāde tumsā “Ziemassvētku mistērija” piedāvās klausītājiem labākās klasikās mūzikas melodijas, ko varētu dēvēt par “labākā Ziemassvētku mūzika”, “labākā Jaunā gada programma”. “Mūzika tumsā” ir mākslas un tehnoloģiju sinerģija. Unikāls uzvedums, kur akadēmiskās mūzikas izpildītāju – virtuozu sniegums bagātināts ar jaunākajām tehnoloģijām, neatstās vienaldzīgu nevienu viesi.

Solistu apvienība “Pēterburgas virtuozi” vijolnieces Jevgēņijas Zimas vadībā sniegs neaizmirstamu un reizē brīnumainu vakaru, kad klasiskās mūzikas pērles zvaigžņotās gaismas atspulgā ļaus klausītājiem nokļūt gan Leipcigas baznīcā, kur J. S. Bahs radīja Ziemassvētku oratoriju, gan uzpostajā Vīnē pie  J.Štrausa, gan arī pilī, kur Droselmeiers no pasakas “Riekstkodis” atkal stāstīs noslēpumainu pasaku Marijai.

Sniegots rīts, auksts vakars, karstvīns, čaukstošs dāvanu papīrs, mīļi vārdi un tuvinieku smaidi – viss, kas piedien Ziemassvētkiem – siltajiem ģimenes svētkiem, ko pavadīt ar pašiem tuvākajiem.

Muzikālā izrāde tumsā “Ziemassvētku mistērija” – pasākums, kas patiks ne tikai klasiskās mūzikas cienītājiem, bet arī tiem, kuri līdz šim nav iepazinuši šī mūzikas veida skaņdarbiem. Muzikanti atskaņos pasaules klasiskās mūzikas šedevrus 3D lāzeršova pavadībā, kā arī būs iespēja vērot horeogrāfijas priekšnesumus, būs arī video un gaismas šova elementi.

27. novembra koncerts Lielajā ģildē – tā ir lieliska iespēja sagaidīt pirmo Adventi un Ziemassvētku laiku tuvinieku lokā, iedvesmojoties kopīgu brīnumu radīšanai.

Koncerta dalībnieki:
Solistu ansamblis “Pēterburgas virtuozi” ("Виртуозы Петербурга"),
Solisti Marija Litke un Romans Arndts (Mihailovska teātris)
Horeogrāfs – Dmitrijs Oleiņikovs, Katerina Sergejeva (TNT šova “Танцы” finālisti)
Idejas autore un mākslinieciskā vadītāja Jevgēņija Zima

Papildu informācija: https://www.facebook.com/welldone.events.riga/

Vairāk informācijas: http://www.zimusic.eu

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jevgenia Zima un Pēterburgas virtuozi piedāvā. Mūzika tumsā: Ziemassvētku mistērija Ot 27.11.2018 19:00 Lielā Ģilde 15.00 - 70.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
WELLDONE BALTIC, SIA
WELLDONE BALTIC, SIA
Vienības gatve 192/3-87 LV-1058 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā