Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gongu pelde ar ALĪCIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva) (Pārcelts no 23.04.2020.)

Ce 17.09.2020 19:15
Padejosim? - pasākumu vieta
18.00
Sakarā ar ārkārtas stāvokli, pasākums tiek pārcelts. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām netiek veikta.
 
Dārgais draugs, dārgā draudzene,

Aicinām Tevi uz īpašu gongu meditāciju. Meditācijas nodoms – atbrīvoties no trokšņa un pļāpām galvā, atslābināt savu prātu un ķermeni, atbrīvoties no tām nosacītajām programmām, kas traucē izdzīvot savu dzīvi kā tās autoram. Atslābināšanās un līdzsvara atgriešanās. Pieņemšana un neitralitāte.

Mērķis un Nodoms – savienoties ar Sirds Apziņu, sadzirdēt tās kluso balsi, sajust tās viedumu, uzticēties tai. Atrast atbildes, ieraudzīt Ceļu.

Mēs gaidām Tevi un būsim priecīgi būt Tavi ceļabiedri kopīgā Ceļojumā,
Alīcija un Ričards
 
Gongu sesijās skanēs un Jūs ievibrēs:
Unikāli Cosmo un stihiju gongi, kristāla dziedošie trauki, šamaņu bungas, Peruāņu šamaņu svilpe, kondora spalvas, flautas, vargāni un vēl daudzi unikāli instrumenti.

Gongu sesijas vadīs Alīcija un Ričards Eiliakas – skaņas terapeiti, gongu meistari, semināru un skaņas terapijas pasākumu vadītāji. Pāris spēlē uz daudziem arhaiskiem un mūsdienīgiem instrumentiem meditatīvu, relaksējošu mūziku, vada skaņas meditācijas, dziedinošas sesijas, radošas darbnīcas un apmācošus seminārus, spēlē Skaņu Mistērijas un skaņu peldes sesijas “Gong Bath”, ir studijas “Menas Būti” (“Māksla būt”, www.menasbuti.lt) dibinātāji un retrītu centra "Dragonfly land" radītāji.
 
Viņi tic, ka radošā potenciāla attīstīšana ir tas milzīgais transformējošais spēks, kas iedvesmo mūs dzīvot un dziedina.
“Gongs ir kā transpersonāls skolotājs, kas paplašina mūsu apziņu. Gremdēšanās tā holistiskajā skaņā ir dziļa meditācija un terapija vienlaicīgi. Tas ir ceļojums, kura laikā ar visuma skaņām mēs iekļūstam vistumšākajos mūsu dvēseles nostūros. Skaņas sesiju un koncertu laikā skanošie instrumenti it kā spēlē uz mums neredzamām smalkām stīgām – mainās mūsu emocijas, apziņas stāvokļi, domas un tēli. Un tas viss noved pie tās vietas mūsos, kurā mēs atrodam Klusumu…”
 
Kā sagatavoties:
Lai ceļojums būtu izdevies, parūpējieties par savu komfortu – Jums būs nepieciešams ērts paklājiņš, pleds vai guļammaiss, spilventiņš.
 
Bērni tikai no 12 gadiem, ja nav regulāri skaņu meditāciju apmeklētāji!    
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/209245780454276/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Gongu pelde ar ALĪCIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva) (Pārcelts no 23.04.2020.) Ce 17.09.2020 19:15 Padejosim? - pasākumu vieta 18.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Norises vieta
Padejosim? - pasākumu vieta
Brīvības gatve 401c Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti
Šī organizatora pasākumi
Pārdošana apturēta Boriss Grebenščikovs & grupa Akvarium ApturētsApturētsBoriss Grebenščikovs & grupa Akvarium Rīgas Kongresu nams, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt SURGANOVA un ORĶESTRIS. Akustiska koncertprogramma 'Pretstatā: atgriešanās pie sevis' SURGANOVA un ORĶESTRIS. Akustiska koncertprogramma 'Pretstatā: atgriešanās pie sevis' Lielā Ģilde, Latvija 19.00 - 65.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt TOMMY EMMANUEL, c.g.p. TOMMY EMMANUEL, c.g.p. Hanzas Perons, Latvija 25.00 - 65.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PERUQUOIS (Austrālija) (Pārcelts no 29.04.2020) PERUQUOIS (Austrālija) (Pārcelts no 29.04.2020) Lielā Ģilde, Latvija 21.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!