logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Fabrizio Paterlini

Ce 13.04.2023 20:00
Palladium Rīga

KLAVIERMŪZIKAS KONCERTS AR ITĀĻU KOMPONISTU UN PIANISTU FABRIZIO PATERLINI

Pavasarī Rīgā koncertu sniegs ievērojams mūsdienu klasiskās mūzikas itāļu komponists un pianists Fabrizio Paterlini koncertzālē Palladium 13. aprīlī. Dziļi aizkustinoši, emocionāli klaviermūzikas skaņdarbi pavadījumā ar vizuālo noformējumu Rīgas jaukākajā koncertvietā padarīs koncerta pieredzi dziļi izjustāku un emocionāli piesātinātāku. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Fabrizio Paterlini ir viens no pazīstamākajiem itāļu pianistiem, par kuru, iespējams, vēl nav dzirdēts. Viņa nomierinošajai klaviermūzikai ir iespaidīgs fanu pulks visā pasaulē, kuri tikai gaida šo burvīgo notikumu, lai redzētu viņa uzstāšanos klātienē. Fabrizio Paterlini ir dzimis senā Itālijas ziemeļu pilsētā Mantujā, kam ir romantiska un vēsturiski nozīmīga ietekme uz mākslinieka muzikālo daiļradi. Pilsētas elegance un kultūras dziļums caurvij Paterlini izsmalcinātās oriģinālās solo klavierkompozīcijas. 

Gan klausītāji, gan kritiķi dalās pārdomās ar to kā visprecīzāk raksturot Paterlini skaisto mūzikālo skanējumu. Dvēseliski, dziļi emocionāli, sapņaini un smalki. Pats komponists savu darbu raksturo “kā sarkanvīna glāze vasaras vakarā”, apzinoties savu starojošo un nomierinošo iedarbību uz klausītāju. Nereti salīdzināts arī ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Ludovico Einaudi, Erik Satie un George Winston.

Pēc izpētes ar vairākiem klavieru solo darbiem (“Viandanze”, “Fragments Found”, “Autumn Stories”, “The Art of the Piano”) 2013. gadā viņš izdeva "Now", savu pirmo mēģinājumu apvienot klavierspēli ar elektroniku un 2017. gadā “Secret Book”, kas ir viņa līdz šim kompozīcijas saturīgākais albums. Klavieres, stīgas un elektronika saplūst kopā jaunā un interesantā formulā, kas ieved Fabrizio mūziku jaunos mūzikas ceļos. 27. janvārī pie klausītājiem nonāks mākslinieka jaunākais “Fifth” albums.

Gaidāmajā koncertā muzikālo izpildījumu papildinās arī vizuāli specefekti, kas padarīs koncerta pieredzi piepildītāku, dziļi izjustāku un emocionāli pilnīgāku. Telpa, skaņa, mūzika un vizuālie materiāli apvienojumā radīs eksistenci brīdim. Pirmajā pusē uzsvaru liekot uz maigi ieskautām animācijām par pašu mākslinieku un otrājā pusē koncentrējoties uz klavierspēli. Fabrizio Paterlini 13. aprīlī Rīgas jaukākajā koncertvietā koncertzālē Palladium. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.

Vairāk informācijas: http://www.fabriziopaterlini.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Fabrizio Paterlini Ce 13.04.2023 20:00 Palladium Rīga 29.00 - 45.00
Pasākums Fabrizio Paterlini
Datums / Laiks Ce 13.04.2023 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 29.00 - 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Balkonā pieejami 4-vietīgi galdi - pārdošanā atsevišķas vietas.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērtas ieejas
20:00 pasākuma sākums

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Fabrizio Paterlini
Datums / Laiks Ce 13.04.2023 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 29.00 - 45.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana slēgta Billy Talent PopulārsPopulārsBilly Talent Palladium Rīga
Pārdošana slēgta Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Rīga - Tallina - Rīga
Pārdošana slēgta 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopulārsPopulārs50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Pārdošana slēgta Il Divo - A New Day Tour Il Divo - A New Day Tour Arēna Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot