Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Argentīnas Tango Balss / Голос Аргентинского Танго

Sv 07.04.2019 18:00
Lielā Ģilde
Informējam, ka pasākums “Argentīnas Tango Balss”, kuram bija jānotiek 7.aprīlī,plkst. 18:00, Lielajā Ģildē - TIEK ATCELTS!

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm var iesniegt līdz 21.04.2019.!

Organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 

 

 

Argentīnas Tango Balss


Koncertprogramma "Argentīnas Tango Balss" uz skatuves pulcē kopā vienas no spēcīgākajām Argentīnas tango izpildītāju balsīm no dažādām pasaules valstīm. Jūs varēsiet gremdēties  Savas dvēseles noslēpumu un vēlmju atmosfērā, saskarties ar iekšējās pasaules visdziļākajiem un  smalkākajiem veidojumiem , tango mūzika neapšaubāmi pamodinās Jūsu sapņus un piešķirs tiem jaunas nokrāsas un spilgtas emocijas.
Pēc veiksmīgas pagājušā gada programmas "Uzmanīgi, Tango !!!" pirmizrādes Lielās ģildes zālē Rīgā un Tallinas Aleksela koncertzālē, Pēterburgas orķestris,  Maestro Ļeva Dunajeva vadībā, piedaloties tango ansamblim "Orquesta Primavera", piedāvājam jau iemīļotās programmas turpinājumu.
Ņemot vērā daudzo tango cienītāju atsauksmes, šī programma atšķiras no visām pārējām tango programmām ar savu stilu; uzsvars tiek likts uz mūzikas komponentiem- programmā piedalās izcili tango izpildītāji no dažādām pasaules valstīm.

Publika atkal varēs tikties ar izcilo Cesar Camargo no Brazīlijas, kurš ir iekarojis auditorijas mīlestību  ar savu neatkārtojamo balss tembru un patieso Latīņamerikas degsmi. Viņa skatuves partnere šoreiz būs unikālā Saule Iskakova (Saule Iskakova) - viena no vadošajām tango izpildītājām, Krievijas nopelniem bagātā skatuves māksliniece, Starptautiskās prēmijas "Astor Piazzolla" laureāte (2005, Itālija).
(premio internazionale "Piazzolla music award" /Italia 2005).

Par vakara sensāciju kļūs leģendārā argentīnieša  Martina Alvarado uzstāšanās. Buenosairesas izcelsmes mākslinieks vairākkārt ir atzīts par "21. gadsimta tango balsi". Viņš tiek salīdzināts ar leģendāro 20.gadsimta 20-30 gadu dziesmu tango zvaigzni Argentīnas dziedātāju Karlosu Gardelu. Viņš ir apveltīts ar lieliskām vokālajām spējām un aizraujošu diapazonu, kopā ar harizmu un prasmi aizraut publiku, un kritiķi Martinu Alvarado sauc par "nozīmīgāko mūsdienu tango dziedātāju".

Ar degsmi un aizrautību jaunajā orķestra versijā tiks atskaņoti slavenu argentīniešu: Pjacolla, Gardela, Damesa, Varlo, Rodriges u.c.šedevri.  Pēc daudziem publikas lūgumiem programmā ir iekļauti visu iemīļotie tango hīti: La Cumparsita, Libertango, Oblivion, El choclo, Adios Nonino. , El dia que me quieras, Por una cabeza u.c.

«Argentīnas tango balss» – tā ir stilīga, dzīva un aizraujoša Latīņamerikas mūzika, lieliski mākslinieki, ugunīgi muzikālie ritmi un balsis, kaislība un maigums – tas viss ir Tango.


Izpildītāju sastāvs:
Sanktpēterburgas simfoniskais orķestris,
"Orquesta Primavera" un:
Dmitrijs Abdurasulovs- akordeons,
Viktorija Misailidi- vijole,
Gļebs Koļadins- klavieres,
Antons Gluškins- ģitāra,
Iļja Finkaļšteins- kontrabass.

Solisti:
Martins Alvarado (Argentīna),
Cesar Camargo (Brazīlija),
Saule Iskakova (Krievija).
Diriģents Ļevs Dunajevs

 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Argentīnas Tango Balss / Голос Аргентинского Танго Sv 07.04.2019 18:00 Lielā Ģilde
Der zināt
Līdz 31. martam biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Lielā Ģilde
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
Megatek Group, SIA
Maskvas iela 315-45 LV-1063 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots SVETLANA SURGANOVA un ORĶESTRIS. 15 GADU JUBILEJA IzpārdotsIzpārdotsSVETLANA SURGANOVA un ORĶESTRIS. 15 GADU JUBILEJA Lielā Ģilde, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Daņilova klostera vīru koris / Праздничный хор Данилова монастыря Daņilova klostera vīru koris / Праздничный хор Данилова монастыря Lielā Ģilde, Latvija 18.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt MIRABAI CEIBA ar koncertprogrammu Agua de Luna MIRABAI CEIBA ar koncertprogrammu Agua de Luna Lielā Ģilde, Latvija 19.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet JaunsJaunsDmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Lielā Ģilde, Latvija 20.00 - 29.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!