logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

JP Magic Orchestra 'The Best Songs of World Musicals'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

 

Mākslas debesīs atkal staros “Starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla Jūras Pērle” zvaigznes, bet tagad Rīgas pilsētas  publikai!

7. septembrī plkst.19:30 VEF Kultūras pilī notiks neaizmirstams šovs "Labākās dziesmas no pasaules mūzikliem", kurā piedalīsies JP Magic Orchestra mūziķi Guntara Bernāta vadībā, slaveni teātra un estrādes dziedātāji, kā arī dejotāji. Skatītāji varēs noskatīties muzikālus skaņdarbus un dejas no 2017-2018.g.g. festivāla “Jūras Pērle” programmas, kā arī jaunus ieskanējumus un dejas. Programmā skanēs dziesmas no pasaules mūzikliem, kas iestudēti Brodvejas, Vestendas, Francijas, Latvijas un citās slavenās skatuvēs. Fantastiska melodiju atskanēšana simfo-roka orķestra izpildījumā, teatrālā horeogrāfija un pazīstamo dziedātāju balsis pavadīs skatītājus pašu mūziklu atmosfērā, kuri ir ieguvuši pasaules atzinumu jau vairāku gadu garumā.

VEF Kultūtras Pils skatuvē skatītāji satiks un dzirdēs balsis tādu mākslinieku, ka Veronika Plotņikova, Kristīna Zaharova, Sandis Ulpe, Maksims Busels, Lidija Breska, Oleksandrs Čuvpilo, Gustavs Melbārdis, Dmitrijs Lanskojs, Ilona Kazakeviča, Dmitrijs Jakubovičs, Aleksandrs Serrets, Latvijas Operas un baleta teātra prīmas Dana Bramane un Ilona Bagele, kā arī Juris Ādamsons un Marlēna Keine, vairāku krievu mūziklu dalībniece Irina Medvedeva, ukraiņu duets Anna-Maria un citi, kuru maģiskās balsis neaizmirstami, iespaidīgi un burvestīgi  ietekmēja skatītājus “Jūras Pērles” festivālas!

Ilūzijas maģiskais šovs būs par patīkamu pārsteigumu visiem skatītājiem kuru prezentēs iluzionists Vitālijs Luzkars! Pasākumu vadīs Jurijs Askarovs un Diana Saule, kuri atspoguļos dažus interesantus faktus no pasaules mūziklu tapšanas vēstures.

Biļetes var iegādāties interneta vietnē www.bilesuserviss.lv un pilsētas Biļešu servisa kasēs.

 
 

Vairāk informācijas: http://www.JPmagicorchestra.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot