logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

International Jazz Day @M/Darbnīca (Mainīts pasākuma laiks)

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Labdien,

Informējam, ka International Jazz Day kas paredzēta 30.04.2024 M/Darbnīcā tiek mainīts pasākuma laiks un pasākums sāksies 20:00. Iegādātās biļetes nav nepieciešams mainīt. 

Atvainojamies par sagādātajām neertībām.


 
M/Darbnīca aicinām jūs uz vakaru, kurā džeza vokāla māksla pieņems pārsteidzošus veidolus un krāsas. Šajā neaizmirstamajā koncertā uz mūsu skatuves pulcēsies divas talantīgas vokālistes, kas savā veidā raksturo Latvijas džeza mūzikas bagātību un daudzveidību.

  Artjoms Sarvī - klavieres
  Pauls Ķierpe - bungas
  Jānis Pastars - ģitāra

Vokālistes:
  Santa Šillere (pirmā daļa)
  Evilena Protektore (otrā daļa)

Pirmajā daļā: Santa Šillere būs mūsu ceļvedis, atklājot oriģinālmūzikas skaņas, kā arī muzikālus iespaidus par godu Sarah Vaughan 100 gadu jubilejai, džeza vokālajai leģendai, kas iezīmējusi neaizmirstamu ceļu džeza mūzikas vēsturē. Santa Šillere ir ne tikai džeza dziedātāja, bet arī komponiste un vokālā pedagoģe, kura savu talantu ir atklājusi plašā mērogā - no vietējiem festivāliem līdz starptautiskiem konkursiem.

Otrajā daļā: Evilena Protektore iepazīstinās ar savu jaunāko orģinālmūziku, kas satrieks un ievilks jūs dziļākās skaņu pasaules pārdomās. Evilena, Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas maģistrante, savā ceļojumā caur džeza mūzikas ainavu ir sadarbojusies ar daudziem starptautiskiem mūziķiem un ieguvusi ievērojamus apbalvojumus.

Datums: 30. aprīli
Laiks: 18:00
Atrašanās vieta: Aristīda Briāna iela 9, Rīga

Ja biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, tad vari iegādāties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.
 

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot