Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Iļja Averbuhs - Kopā un mūžīgi / Илья Авербух - Вместе и навсегда

Ot 25.12.2018 19:00
Arēna Rīga
10.60 - 50.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
EUROSHOW PROMOTER PIEDĀVĀ:
«KOPĀ UN MŪŽĪGI!» –  IĻJAS AVERBUHA LEDUS ŠOVS ZIEMASSVĒTKOS
25. DECEMBRĪ PLKST. 19.00, ARĒNA RIGA (SKANSTES IELA 21)

Ziemassvētku vakarā, 25. decembrī Arēnā Rīga pasaulslavenais ledus šovu režisors Iļja Averbuhs piedāvās izrādi “Kopā un mūžīgi!”. Olimpiskie un pasaules čempioni daiļslidošanā skatītājiem izdejos ļoti personisku tikšanos un šķiršanos stāstu. Darbības vieta – parasta dzelzceļa stacija.


Iļjam Averbuham izdodas ļoti trāpīgi atrast tēmas, kuras apvieno visu vecumu, profesiju, jebkuras tautības cilvēkus. Šovā “Klasesbiedri” viņš vēstīja par bijušo klasesbiedru tikšanos pēc daudziem gadiem, “Senajās dziesmās par galveno” rādīja iemīļotu filmu fragmentus. “Kopā un mūžīgi!” ir stāsts par to, kā cilvēki tiekas un šķiras, gaida, pavada, smejas, raud aiz laimes vai skumjām. Ikviens cilvēks kaut vienreiz mūžā stacijā ir pavadījis mīļu cilvēku, un ikviens no mums kādreiz ir aizbraucis, atstājot aiz muguras daļu savas dzīves. Stacija ir kā likteņa līniju krustpunkts, dzīve ir kā viens liels ceļš.

Iļja Averbuhs: “Tikšanās, šķiršanās... Mēs improvizējam par šo tematu. Par to, cik svarīgi satikties un turēties kopā. Mēs ļoti priecājamies, ka šajā ļoti sarežģītajā laikā mums izdodas saglabāt tiesības rīkot šos ledus šovus un vispār šo nišu. Nu jau 15 gadus mēs rīkojam viesizrādes visā pasaulē.”          

Šova “Kopā un mūžīgi!” viesizrādes tiek rīkotas, atzīmējot “Iļjas Averbuha producentu kompānijas” (Продюсерская компания «Илья Авербух») 15 gadu jubileju. Šovā piedalās Krievijas un pasaules labākie daiļslidotāji, daiļsildošanas leģendas: olimpiskie čempioni Aleksejs Jagudins, Tatjana Totmjaņina, Maksims Mariņins, Romāns Kostomarovs, Tatjana Volosožara un Maksims Traņkovs, kā arī daudzi citi.

Lai piedalītos šovā “Kopā un mūžīgi!” vienam otram daiļslidotājam nācās apgūt dzelzceļa profesiju pamatus. Tā olimpiskais čempions Aleksejs Jagudins iejūtas Stacijas Priekšnieka tēlā: “Vilciens pienāk un atiet. Tur ir gan nabadzīgi ļaudis, gan turīgi. Cilvēki sagaida savus tuviniekus vai, tieši otrādi, aizbrauc ar asarām acīs. Stacijas – tās vienmēr ir pati dzīve. Un mēs gribējām parādīt, ka šī dzīve – tāpat kā mākslinieka un skatītāja dzīve – ir mūžīga. Kad mēs tikai sākam mūsu ceļu, mēs daudz runājam par publikas nozīmīgumu, tomēr mēs ne līdz galam, ne par visiem 100% saprotam, cik tas ir svarīgi. Nobriestot mēs visi “apaugam” ar ģimenēm un bērniem un sākam apzināties, ka šīs tikšanās jebkurā gadījumā sniedz mums milzīgu enerģijas lādiņu. Un mēs nespējam dzīvot bez skatuves un tikšanās ar publiku!”     

Daudzi skatītāji ar grūtībām valda asaras – tik spēcīgas emocijas viņos raisa šova “Kopā un mūžīgi!” numuri. Oksana Domņina un Maksims Šabaļins uz ledus izslido, skanot dziesmai “Ar mīļotajiem nešķirieties” (С любимыми не расставайтесь) – viņu emocijām pārbagātajā dejā katra kustība kļūst par iepriekšējās turpinājumu. Savukārt Alekseja Jagudina solo numurs allaž izraisa aplausu vētru. Jagudins skatītāju sirdis pakļauj ar spožu tehniku un bezgalīgu šarmu. Divkārtējie pasaules čempioni, bulgāru daiļslidotāji Albena Denkova un Maksims Staviskis savā numurā izmanto Vladimira Visocka dziesmu “Pārtrauktais lidojums” (Прерванный полет). Ledus šova starptautiskajā komandā ir arī Baltijas daiļslidotāji – Lietuvas skaistākais un maigākais pāris Margarita Drobjazko un Povils Vanags.

Šovā “Kopā un mūžīgi!” piedalās unikālais ledus akrobāts Jevģenijs Kuzņecovs – pasaulē vienīgais dailslidotājs, kas uz ledus veic atmugurisku salto. Un vēl divi ledus akrobāti – Vladimirs Besedins un Aleksejs Poļiščuks.

Izrādi noslēdz visu čempionu kopslidojums kompozīcijas “Septiņu ceļu krustojums” (Перекресток семи дорог) pavadījumā – jo ir taču tik svarīgi atrast savu ceļu un izvēlēties īsto virzienu savā dzīvē.

Iļja Averbuhs šobrīd ir viens no Krievijas pazīstamākajiem režisoriem. Pagātnē pats bijis sportists, daiļslidotājs, Soltleiksitijas olimpisko spēļu sudraba laureāts, Averbuhs ir kļuvis par visaugstākā līmeņa šovu režisoru. Tieši viņam mēs varam pateikties par 2018. gada pasaules futbola čempionāta satriecošo atklāšanas ceremoniju, viņš ir piedalījies arī Soču olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonijas, pasaules hokeja čempionāta atklāšanas izrādes veidošanā. Averbuhs joprojām palīdz iestudēt programmas arī Krievijas vadošajiem daiļslidotājiem – Jūlijai Ļipņickai, Jevģēnijai Medvedevai, Maksimam Kovtunam, Dmitrijam Alijevam.

15 gadu laikā Iļjas Averbuha producentu kompānija ir radījusi grandiozus un unikālus ledus šovus, kuros piedalījušās pasaules daiļslidošanas zvaigznes, un šīs izrādes ir noskatījušies miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Iļja Averbuhs ir saņēmis TEFI (ТЭФИ) prēmiju nominācijā “Producents”, prēmiju “Teatrāļa zvaigzne” (Звезда театрала) par pirmo ledus mūziklu, kā arī Oļega Jankovska prēmiju par izrādi “Karmena”. Lielā mērā pateicoties tieši Iļjas Averbuha projektiem, daiļslidošana ir atgriezusies ne tikai TV ekrānos, bet arī Krievijas pilsētu slidotavās. Ar katru gadu arvien vairāk cilvēku sev atklāj šo brīnišķīgo ziemas sporta un brīvā laika pavadīšanas veidu. Patlaban Iļjas Averbuha kompānija ir neapšaubāms ledus šovu industrijas līderis ne tikai Krievijā, bet arī pasaulē. Averbuha ledus projektos organiski sadzīvo dramatiskais teātris, dzīvais dziedājums un mūzika, cirks, jaunākās skatuves tehnoloģijas un, protams, pasaules līmeņa daiļslidošana. Averbuha komandā iekļūt izdodas tikai vislabākajiem – visos kompānijas ledus šovos piedalās pirmā lieluma zvaigznes, dažādu gadu olimpiskie čempioni, pasaules un Eiropas meistarsacīkšu uzvarētāji. Viesizrāžu turnejā “Kopā un mūžīgi!” publikas vērtējumam tiek piedāvāts unikāls šovs – cienījams konkurents Eiropas labākajiem iestudējumiem.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Iļja Averbuhs - Kopā un mūžīgi / Илья Авербух - Вместе и навсегда Ot 25.12.2018 19:00 Arēna Rīga 10.60 - 50.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Euroshow promoter Europe, SIA
Aleksandra Čaka 136 - 23 LV-1012 Rīga