Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OZOLS - koncertprogrammā STILS. Albuma NEONA PILSĒTA prezentācija

Se 17.11.2018 19:00
Riseba Arhitektūras un mediju centrs H2O 6
12.00
2018. gada 16. un 17. novembrī hip hop izpildītājs Ozols koncertprogrammā “Stils”prezentēs  sesto studijas albūmu “Neona Pilsēta”.

 
Koncerta norises vieta  - koncertzāle “Tu jau zini kur!”, Tallinas ielas kvartāls, Rīga. Pirmās 100 biļetes uz abām koncertu dienām par īpašu cenu, meklējiet visās “Biļešu Serviss”  kasēs.

Kopā ar koncerta izziņošanu Ozols sadarbībā ar  Brotherslab ir sagatavojuši video dziesmai “Stils”, kas tika filmēts vairākos etapos un dažādos formātos. Vide autors ir Andrejs Skurjats (Dree).
Kā īpašs notikums jāpiemin arī  “Stila vēstniecība”, kas laika periodā no  07.09.18 - 07.10.18 būs atvērta daudzfunkcionālā telpā “Kvartāls”, "Tallinas ielas kvartālā", un  kalpos kā informatīva telpa un “pop up” veikals.

“Šis ir bijis diezgan piepildīts gads, bet šiem visiem notikumiem sāku gatavoties jau gada sākumā, patstāvīgi pie sevis domājot, kā realizēt savas “piecstāvīgās idejas”. Es ļoti ceru, ka es nelikšu nevienam vilties, jo šis būs īpašs koncerts gan man, gan , es ceru, arī visiem apmeklētājiem. Liels paldies manai nelielai komandai, kas palīdz man realizēt visas mūsu  lielās un mazās idejas, sākot  ar bītiem, video  un beidzot ar koncertiem.”

Kā īpašie koncertu viesi uz skatuves kāps bītmeikers/Dj Niklāvz, kas ir veidojis lielāko daļu bītu albumam “Neona pilsēta”, kā arī izpidītāja VIŅA.

https://www.youtube.com/watch?v=hOQn01af8c8
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
OZOLS - koncertprogrammā STILS. Albuma NEONA PILSĒTA prezentācija Se 17.11.2018 19:00 Riseba Arhitektūras un mediju centrs H2O 6 12.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 9 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Pasākuma dienā biļetes cena 18.00 EUR
 

Norises vieta
Durbes iela, Kurzemes rajons Rīga Latvija
Organizators
Urban Clothing, SIA
Kurzemes prospekts 56-41 LV-1067 Rīga