Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Matrang

Se 06.10.2018 23:59 - Sv 07.10.2018 06:00
FIRST МИР
“Es neticu, ka cilvēks ir piedzimis ar neko. Ikvienam ir talants. Jautājums ir, kā to izmantot."

Pirmā singla oficiālais izlaidums, ar kuru MATRANG vienlaikus skāra visas mūzikas čartus, 2018. gada janvārī notika Gazgolder leiblā. "Medusa" parādījās daudz agrāk, dziesma tika balstīta uz teksta, pēc tam parādījās bits , un tad dziesma pēc pāris nedēļām izplatījās visā tīklā. Ieraksts 2017. gada nogalē nokļūvis pie Bastas, kurš uzaicināja mūziķi uz Maskavu.

Alans dzimis un audzis Vladikavkazā. Papildus studijām skolā viņš soloja republikāņu korī, ar kuru viņš pastāvīgi apceļoja un ieguva balvas. Pirmajā gadā koledžā, Alan sāka studēt mūziku mājas studijā, kad viņa tēvs deva viņam savu pirmo profesionālo vēl ļoti vienkāršu aparāti mājas ierakstiem. Mājās tika ierakstītas pirmās dziesmas - "Par mani tev" un "No mēness līdz mārenim". Savā pilsētā Alan tusējās ar vietējiem mūziķiem un sniedza savus pirmos koncertus klubā un atpūtas centros 150 personām, turpināja mācīties mūziku un paralēli absolvējis fakultātes Reklāmas un sabiedrisko attiecību.

Singla "Medusa" vākam ir astoņkājis. Pirmā oficiālā ieraksta vāka ir Alan ideja, tas pats tetovējums atrodas uz mūziķa pleca.
"Man ir augsti attīstīta vizuālā un emocionāla uztvere, es redzu pasauli attēlos un metaforas, tas ir mans veids, kā uztvert un rakstīt dziesmas."°

Pats nosaukums „MATRANG”  tika veidots no vārda "mēness" vjetnamiešu valodā. "Pasaulē nav tāda vārda pēc būtības," slēdz mūziķis.

MATRANGa debijas albuma izlaišana ir paredzēta 2018. gadā

Info: +371 28-361-463

Vairāk informācijas: http://www.bestshowevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Matrang Se 06.10.2018 23:59 FIRST МИР
Der zināt
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Koncerta sākums plkst. 02:00!

VIP biļete nodrošina VIP ieeju (bez rindas).

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 23:59
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Andrejostas iela 2k-3 Latvija
Organizators
Best Show Events, SIA
Salaspils iela 12 k-4 - 21 LV-1057 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā