Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GusGus

Se 13.10.2018 20:00
Palladium Rīga
Oktobrī Rīgā atgriežas islandieši GusGus

13.oktobrī “Palladium” koncertzālē inteliģentas alternatīvās elektroniskās mūzikas gardēžus atkal iepriecinās islandiešu apvienība GusGus. Rīgā grupa uzstāsies sava jaunākā albuma “Lies Are More Flexible“ atbalsta tūres ietvaros.

Latviešu klausītājiem ir īpaša saikne ar islandiešu mūziku, un GusGus šajā ķēdē ir īpašs posms.

GusGus 10.studijas albums “Lies Are More Flexible“ klajā nāca šī gada 23.februārī. Tajā apkopotas 8 introspektīvas, eiforiskas un progesīvās deju mūzikas stilā ieturētas kompozīcijas, kas liecina par apvienības nepārtraukto attīstību, taču vienlaikus ļauj nekļūdīgi atpazīt grupas rokrakstu. Interesanti, ka puse kompozīciju ir instrumentālas.

GusGus vienmēr atļāvušies eksperimentēt ar dažādiem elektroniskās un deju mūzikas stiliem un šis albums nav izņēmums. Te jūs atradīsiet tik atšķirīgu amplitūdu kā Italo Disco un progresīva house mūzika. Spilgtāko kompozīciju skaitā varētu izcelt episko singlu Featherlight; emocionālas lirikas piesātināto Don't Know How To Love (kurā grupas solistam Danielam pievienojas Džons Grānts (John Grant), ritmisko Fireworks un 80.gadu stilā ieturēto Lies Are More Flexible.

Pirmā starptautiskā atzinība islandiešu kolektīvu sasniedza 90.gadu nogalē, kad radiostacijās un TV kanālos parādījās gana ekscentriskie skaņdarbi Ladyshave un Starlovers. Vēl plašākas publikas uzmanība tika pievērsta 2002.gadā ar ceturto albumu “Attention”, no kura kompozīcijas Moss un jo īpaši David kļuva pat par deju hitiem. Albuma “Arabian Horse” megahits Over un diska “Mexico” hiti Obnoxiously Sexual, Crossfade un Mexico turpina tradīciju. Vairāki grupas singli pabijuši Lielbritānijas topos (piemēram, David, Need In Me, Call Of The Wild u.c.).

Kopš dibināšanas 90.gados apvienības piedzīvojusi vairākas sastāva maiņas. Patlaban GusGus kodolu veido komponists, producents un programmētājs Birgirs Torarinsons (aka Biggi Veira) un harizmātiskais vokālists Daniels Augusts Haraldsons (Daníel Ágúst Haraldsson). Starp citu pagājušajā gadā Daniels atzīts par Islandes izcilāko popdziedātāju.

Vairāk informācijas: https://www.gusgus.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
GusGus Se 13.10.2018 20:00 Palladium Rīga
Der zināt

Tirdzniecībā uz šo pasākumu Stāvvietu biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā