logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Edgars Rubenis / Solo Guitar Concert @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

20.jūnijā Rīgā, koncertvietā M/Darbnīca norisināsies komponista un ģitārista Edgara Rubeņa akustiskās ģitārmūzikas koncerts.

Pēc teju trīs dučiem koncertu, kas gada pirmajā pusē aizvadīti ārvalstīs (Skandināvijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Francijā, Nīderlandē), šī būs viena no retajām iespējām, lai šovasar Rīgā klātienē pieredzētu Rubeņa niansēto instrumentālo precizitāti un daudzslāņaino kompozicionālo valodu.

M/Darbnīcas koncerta programā gaidāmi "tālāk" iespēlēti skaņdarbi no līdzšinējiem diviem ģitārista solo albumiem kā arī vairāki svaigi darbi no triloģijas "Pains and Boogies" topošā beidzamā sējuma.

Recenzējot Rubeņa 2022. gadā publicēto ierakstu "Sea Unbound", Toms Treibergs žurnālā "Mūzikas Saule" rakstīja: "(..) šajā albumā dzirdamie sacerējumi nav tilts, kas būvēts no eskeipisma ķieģeļiem, lai, tam pārjožot pāri, kaut iztēles līmenī nonāktu pagātnē, kurā "viss bija kārtībā" un "nebija šito šausmu". Tā ir iespēja nonākt pie uzmanības stāvokļa, kurā mūzika sniedz redzesloku paplašinošu apjautu, par to, cik dažāda var būt skaņu mijiedarbe; kā pirkstu pieskārieni stīgām var uzburt gan lieglaimīgus treļļus, gan raupjus švīkājumus. Un te robeža no fizikas līdz metafizikai kļūst arvien plānāka. Tas vienmēr ir īpašs brīdis un pie tādiem iespējams nokļūt, klausoties Sea Unbound."

Datums: 20.06.

Laiks: 20:00

Iegādājies biļetes laicīgi! Pirmās 10 biļetes ir lētākas!

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot