Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SALVADOR SOBRAL. Art of Riga Jazz 2018

Ot 04.12.2018 19:00
Kino Splendid Palace
25.00 - 50.00
Pirmo reizi Rīgā Eirovīzijas uzvarētājs Salvadors Sobrals!

 
Dziedātājs,  kurš pārsteidza Eiropu uzstāsies „Art Of Riga Jazz” koncertu sērijas ietvaros.
2018. gada 04. decembrī  19.00 „Splendid Palace”


Šis portugāļu izpildītājs,  kurš pārsteidza Eiropu apvieno savā mūzikā fado gaišo melanholiju ar džeza šarmanto valdzinājumu. Salvador Sobral iekaroja starptautisku atzinību un melomānu mīlestību, kad kļuva par 2017. gada “ Eirovīzijas” konkursa uzvarētāju un atnesa Portugālei pirmo uzvaru 53 gadu laikā, pārtraucot visilgāko kādas valsts neveiksmju sēriju konkursa vēsturē.
Par šo uzvaru Spānijas lasītākajā izdevumā „El Pais” bija teikts: “Sobral izcilais priekšnesums ir ne tikai mūzikas uzvara pār šovu, bet arī atgādinājums par tiem mākslas aspektiem, kas tika nodoti, lai izdabātu modes tendencēm un komerciālajām interesēm.”
Savukārt mūzikas kritiķis Rick Fulker atzīmēja: „Šoreiz Eirovīzijā uzvarēja mūzika!”
Mākslinieks atzīst, ka smeļas iedvesmu bossa nova magnētismā un esot fans tādiem mūziķiem kā Chet Baker , Chico Buarque un Caetano Veloso, ar kuru 2018. gada maijā izpildīja „Amar pelos dois” – dziesmu, kas ne tikai atgrieza viņa dzimtenei uzvaras laurus, bet arī padarīja Salvador Sobral par pasaules mēroga slavenību.
Pats godalgām bagātais un mūzikas pasaulē pieredzējis Veloso ļoti atzinīgi izteicās par jauno
dziedātāju: «Gaišums, dabiska muzikalitāte, koncentrēšanās, cieņa pret dziesmas vēsturi, īsi sakot, civilizācija un augsta kultūra. Man Salvadors ir kļuvis par vienu no atsaucēm pasaules mūzikā ».
https://youtu.be/0aomcisD48I
Pēc konkursa sekoja slava un koncertiem piesātināta turneja, ko diemžēl Sobral nācās pārtraukt pēc „atvadu” priekšnesuma 2017. gada septembrī, kur viņš apstiprināja iepriekš izskanējušas baumas par savu veselības stāvokli. Atgriežoties uz skatuves, Salvador Sobral šo periodu komentē īsi: „ Bija problēma un nu tā ir atrisināta. Tagad ir jāsāk muzicēt, tas ir tas, ko man patīk darīt visvairāk!” Šogad mākslinieks ir izlaidis divus singlus „Mano a Mano” un „Cerca del Mar” . Abas šīs kompozīcijas kārtējo reizi pierāda, ka Salvador Sobral nav nepieciešams „slēpties” aiz krāšņā šova, viņa mūzikas un balss skanējums ir tik emocionāli piesātināti, ka papildus anturāža ir vienkārši lieka.
Salvador Sobral ierodas Latvijā, lai uzstātos „Art Of Riga Jazz” koncertu sērijas ietvaros, kas mūzikas gardēžiem piedāvā unikālus koncertus un meistarklases, ar māksliniekiem, kuri Latvijā līdz šim nav viesojušies.

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SALVADOR SOBRAL. Art of Riga Jazz 2018 Ot 04.12.2018 19:00 Kino Splendid Palace 25.00 - 50.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas Ritmi SIA
Rīgas Ritmi SIA
Kr. Valdemāra iela 5 LV1010 Rīga