Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Raimonds Pauls, Kristīne Prauliņa, Latvijas Radio Bigbends ar jauno programmu 'KONTRASTI'

Pi 24.09.2018 19:30
VEF kultūras pils
15.00 - 40.00
Raimonds Pauls un Kristīne Prauliņa jaunajā programmā “Kontrasti”

Maestro Raimonds Pauls piedāvā jaunu programmu ar Guntara Rača vārdiem “Kontrasti” Kristīnes Prauliņas un Radio bigbenda sniegumā 24.septembrī VEF Kultūras pilī. Pie klavierēm pats Maestro.

Koncerta programmā - jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem no tāda paša nosaukuma albuma “Kontrasti”, kas klajā nāks jau maijā. Koncertā VEF Kultūras pilī 24.septembrī  albumu prezentēs lieliskais Latvijas Radio bigbends Kārļa Vanaga vadībā, talantīgā dziedātāja Kristīne Prauliņa un, protams, pats Maestro. Albuma džeziski melodiskā noskaņa aizraus ne vien rūdītus melomānus, bet būs baudījums ikvienam mūzikas cienītājam. Daudzas no dziesmām jau šobrīd skan Latvijas radio programmās.

Kristīne Prauliņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. Starptautiskā mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2014” Grand Prix ieguvēja, pašlaik arī Rīgas Gospeļkora vadītāja.

Latvijas Radio bigbends ir ieņēmis nozīmīgu lomu Latvijas džeza mūzikas vēsturē vairāk nekā pusgadsimta garumā. Pēc 16 gadu pārtraukuma, Māra Briežkalna un Raimonda Paula neatlaidīgi lobēts un svaigu ideju un spēku pārņemts, 2012. gada nogalē  unikālais džeza kolektīvs atdzimst un sadarbojas ar talantīgākajiem mūziķiem no Latvijas un ārvalstīm, piemēram vienu no pasaules vadošajiem džeza vokālistiem Kurtu Elingu un itāļu džeza dīvu – Robertu Gambarini.

Ilgus gadus bigbendu vadījis Maestro Raimonds Pauls, bet šopavasar  mākslinieki apvienojušies kopdarbā daudzveidīgā muzikālajā ceļojumā – albumā “Kontrasti”, kurš klajā nāks jau maijā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Raimonds Pauls, Kristīne Prauliņa, Latvijas Radio Bigbends ar jauno programmu 'KONTRASTI' Pi 24.09.2018 19:30 VEF kultūras pils 15.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Brīdinām, ka pasākums var tikt rādīts TV un Internetā, var tikt plaši atspoguļots presē un citos masu informācijas līdzekļos.
Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
Micrec PM SIA
Sēlpils iela 2c LV-1007 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā