Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PHRONESIS. Art of Riga Jazz 2018

Pk 30.11.2018 19:00
Latvijas Radio 1. studija
25.00
PHRONESIS | Art of Riga Jazz 2018

Pirmo reizi Latvijā, intuitīvi empātiskais trio, kas jau 13 gadus saviļņo mūzikas gardēžu sirdis visā pasaulē – Phronesis!


30.11. plkst 19:00 Latvijas Radio 1. studijā, uzsākot “Art of Riga Jazz” koncertu sēriju, uzstāsies godalgām bagātais angļu – skandināvu trio Phronesis. Mūziķu apvienība, par ko Jazzwise raksta: “Viena no visaizraujošākajām grupām uz šīs planētas šodien!”
Phronesis (no latīņu valodas – spēja izprast kā un kāpēc ir jārīkojas, lai mainītu lietas, it īpaši, lai padarītu dzīvi labāku)  ir pazīstami ar saviem enerģijas piesātinātajiem koncertiem ne tikai Eiropā, bet arī ārpus tās. No Marokas līdz Brazīlijai, no Austrālijas līdz Ziemeļamerikai, mākslinieki nemainīgi iepriecina savus klausītājus ar elpu aizraujošu ritmu un valdzinošu skanējumu, kas ir raksturīgs tikai viņiem.
Par šīs grupas spēcīgo priekšnesumu London Jazz News rakstīja: “… Phronesis ir izveidojušies par vienu no visvarenākajiem trio. Trīs mūziķi, kuri kustās kā viens – prāts, sirds un rokas.”
Phronesis stāsts aizsākās 2005. gadā, kad to dibināja dāņu izcelsmes basists Jasper Høiby, kuram vēlāk pievienojās britu pianists Ivo Neame un zviedru bundzinieks Anton Eger. Jau 2007. gadā Phronesis izlaida debijas albumu “Organic Warfare”, pēc kura 2009. gadā sekoja otrais albums “Green Delay”, ko atzinīgi novērtēja pasaulslavenie “The Guardian”, “Jazzwise”(kas iekļāva to savā TOP10 albumu sarakstā) un “The Times”.
Savas pastāvēšanas laikā trio ir izpelnījies ne tikai mūzikas pazinēju mīlestību, bet arī kritiķu ovācijas. Katrs Phronesis izlaistais albums kļuva par notikumu mūzikas pasaulē.
2017. gada oktobrī Jasper Høiby, Ivo Neame un Anton Eger saņēma “Jazz Ensemble of the Year” apbalvojumu, ko piešķīra Vestminsteras pilī, Lielbritānijas parlamenta izveidotā “All Party Parliamentary Jazz Appreciation Group”.
Šogad Phronesis laiž klajā savu astoto albumu ar nosaukumu “We Are All”, ko ar nepacietību gaida intelektuālās mūzikas cienītāji.
Latvijā mākslinieku koncerts notiks Art of Riga Jazz koncertu sērijas ietvaros, kas iepazīstina klausītājus ar pasaules līmeņa mūziķiem, kas līdz šim pie mums vēl nav uzstājušies.

NB! Vietu skaits Latvijas Radio 1. studijā ir ierobežots!

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PHRONESIS. Art of Riga Jazz 2018 Pk 30.11.2018 19:00 Latvijas Radio 1. studija 25.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Doma laukums 8, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Rīgas Ritmi SIA
Rīgas Ritmi SIA
Kr. Valdemāra iela 5 LV1010 Rīga