Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KLUSUMA FESTIVĀLS

Pk 16.08.2019 14:00 - Sv 18.08.2019 03:00
Dienvidu forti, Liepāja
Informējam, ka pasākums nav atcelts un notiks paredzētajā laikā, bet biļešu tirdzniecību turpmāk nodrošina cits pakalpojuma sniedzējs. Vairāk informācijas meklējiet www.klusumafestivals.lv
 
Klusuma festivāls tuvojas!

Klusuma festivāls būs 2 dienu vasaras notikums Liepājā 16.-17. augustā, kas norisināsies gan jūras krastā, gan aizsargātā teritorijā - priežu ieskautajos Dienvidu fortos. Tā būs mierīga un akustiski muzikāla koncerta vide, kurā festivāla viesi varēs divu dienu garumā atkāpties no aktīvās ikdienas, lai apzināti atpūstos mierā ar sevi. Baudīsim akustiskus koncertus un dažādus citus māksliniekus un meistarus. Festivālā mēs izvairīsimies no mobilo telefonu un citu līdzīgu ierīču lietošanas. Vēlamies panākt, lai cilvēka miera laiku netraucē pat tehnoloģijas. Festivālu mēs pavadīsim bez alkohola vai citām apreibinošajām vielām, jo aicinām cilvēkus atpūsties, esot pie pilnas apziņas. Atrodoties teritorijā mēs skaļi nesarunāsimies un ievērosim klusumu, lai iegūtu pilnvērtīgu mieru sev, jo tā ir šī festivāla pamatjēga. Mēs saprotam, ka laiku pa laikam ir jāapstājas un jāatiet no visa ierastā, jo tas nepieciešams dzīves līdzsvaram un radošuma vairošanai.
 
Klusuma festivāls sastāvēs no divām pusēm
 
Pirmajā festivāla teritorijas pusē uzstāsies mūziķi, kuri ir sava žanra izteiktas personības, izpildot mierīgus un akustiskus koncertus, lai veidotu mijiedarbību ar festivāla vidi. 16. augusta atklāšanas vakarā uz kalna skatuves uzstāsies operdziedātāja Inese Galante klaviermeistara pavadījumā, Shipsea, Ralfs Eilands, grupa Baraka ar Denisu Paškēvicu un Savukārt 17. augusta rīts iesāksies ar Ainara Mielava akustisko koncertu, kā arī dienai ritot uz kalna skatuves uzstāsies grupa Triana Park, Kaspars Zemītis, Jānis Stībelis, Ieva Akuratere, Sergejs Jēgers, Gunārs Meijers, Kārlis Kazāks un Arstarulsmirus.
 
CITI NOTIKUMI
 
LIEPĀJAS PLUDMALE: Daba jau ir parūpējusies par Liepājas pludmales šarmu un pievilcību, savukārt mēs parūpēsimies par vizuālu noformējumu un pieklusinātas mūzikas atpūtas vietām. Organizatori aicina sauļoties, peldēties jūrā, veldzēties pirtīs un apzināti atpūsties mierīgā vidē šajā trokšņa laikmetā.
 
LIELO PRIEŽU SKVĒRS: Daba šai vietai ir devusi staltas priedes, pie kurām norisināsies dzejas lasījumi. Klausīsimies mūziku un gongus prāta mieram, un apgūsim dažādas miera prakses veidus – meditācijas.
 
MAZO PRIEŽU MEŽS: Daba mūs lutina, sniedzot šai vietai simtiem mazu priedīšu, starp kurām mūzikas skaņas varēs baudīt ar aizsegtām acīm piedzīvojot mirklīgu sapni.
 
KĀPU LĪDZENUMS: Daba nodrošina ar iespēju šajā vietā nakšņot teltīs, lai festivālu izbaudītu pilnā plašumā, Būs meistardarbnīcas un iespēja piedalīties individuālā festivāla orientēšanās spēlē. Tā aicinās sevi nostādīt uzmanības centrā, kas būs vienīgais veids, lai to izprastu un izietu.
 
Otrajā festivāla teritorijas pusē organizatori aicina nedarīt NEKO, bet apzināti atpūsties mierā ar sevi 18 ha plašā teritorijā, kurā valda divas stihijas jūra un zeme. Būsim pie dabas svaigā gaisā, šeit un tagad, starp mierīgiem cilvēkiem, aicinām doties pastaigās, sauļoties, gulšņāt šūpuļkrēslos, lai iztukšotos un dot telpu, kam lielākam!
 
Pieteikšanās Klusuma festivālam ir sākusies: www.klusumafestivals.lv
 

Vairāk informācijas: http://www.klusumafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
KLUSUMA FESTIVĀLS Pk 16.08.2019 14:00 Dienvidu forti, Liepāja
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Informējam, ka pasākums nav atcelts un notiks paredzētajā laikā, bet biļešu tirdzniecību turpmāk nodrošina cits pakalpojuma sniedzējs. Vairāk informācijas meklējiet www.klusumafestivals.lv

Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 16.08.2019 - 17.08.2019
Ieeja pasākumā: 16.08.2019 no plkst. 14:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas
Norises vieta
Dienvidu forti, Liepāja
Klaipēdas iela 150A Liepāja Latvija
Organizators
Šeit un tagad, fonds
Dārza iela 3 - 50 LV-3401 Liepāja