logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Grupas SESTĀ JŪDZE koncerts Padures muižā

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Jau ceturto reizi Padures muižā uzstāsies Latvijas labākā country grupa. Riktīgi varēsiet izdejoties muižas parkā!  Tiks atskaņoti labākie grupas hiti, kā “Upe”, “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs”, “Es esmu atvars nebaidies” u.c. Varēsim dziedāt un dejot līdzi!

Koncerts notiks uz muižas dārza terases tā kā vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot. Par atspirdzinājumiem rūpēsies Smilškalnu Vīns. Būs arī galdiņi un soliņi.

Grupa “Sestā Jūdze” 2019. gada vasarā kļuvusi par pirmo grupu, kas pārstāvējusi Latviju Eiropas lielākajā kantrīmūzikas festivālā “Trucker & Country-Festival” Šveicē, Interlakenā. Mūziķu augsto profesionālo līmeni ir novērtējuši arī skatītāji Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Īrijā un Anglijā. “Sestā Jūdze” uzstājusies vienā no ievērojamākajiem Vācijas kantrīmūzikas pasākumiem “Messe Berlin”, 2014. gadā piedalījusies Silkeborgas kantrīmūzikas festivālā Dānijā.
Grupa “Sestā Jūdze” ir dibināta 2001. gadā un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi par titulētāko un profesionālāko kolektīvu kantrīmūzikas žanrā Latvijā, kā arī, pateicoties radoši oriģināliem aranžējumiem, kļuvusi atpazīstama ar vienreizēju un neatkārtojamu skanējumu. Kopš dibināšanas brīža “Sestā Jūdze” ir piedalījusies visos Starptautiskajos kantrīmūzikas festivālos “Bauska Country”, vairākkārt kļūstot par laureātiem visās uzvarētāju kategorijās un skatītāju atzinību. “Sestā Jūdze” līdz šim izdevusi četrus albumus – “Emigrants” (2004), “Kalendārs” (2008), “Iebrien manā saulrietā” (2012) un “Labāko dziesmu izlase” (2016), un mūziķu profesionālo veikumu ir novērtējuši ne vien skatītāji un klausītāji, bet arī mūzikas profesionāļi, trīs reizes “Sestajai Jūdzei” piešķirot Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu – vienu reizi kategorijā “Labākā dziesma”, divas reizes – “Labākais albums”.

Grupā “Sestā Jūdze” spēlē: Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Jānis Misiņš (ģitāras, bandžo), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra).
 
Pasākums Padures muižā notiks muižas parkā. Pasākums notiks drošajā režīmā, un teritorija tiks norobežota. Pasākuma norises teritorijā tiks ielaisti apmeklētāji, kuriem būs derīgs Covid-19 sertifikāts, kuru var iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Paņemiet līdzi pledus vai savus saliekamos krēslus.
 
Blakus koncerta norises teritorijai būs pop-up āra kafejnīca ar Smilškalnu vīnu, kafiju un dažādiem cienastiem. Šajā kafejnīcā drīkst pulcēties visi muižas viesi arī bez derīga Covid-19 sertifikāta, uzrādot koncerta biļeti un ievērojot distancēšanās un citus Covid-19 ierobežojošos noteikumus.
 
 

Vairāk informācijas: http://www.paduremanor.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot