Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DAVID HELBOCK`S RANDOM/CONTROL. Art of Riga Jazz 2018

Ce 06.12.2018 19:00
Latvijas Radio 1. studija
25.00
DAVID HELBOCK`S RANDOM/CONTROL | Art of Riga Jazz 2018

20 instrumenti, 3 virtuozi mūziķi, 1 skatuve! DAVID HELBOCK RANDOM/CONTROL – skaņas piedzīvojums īstiem mūzikas gardēžiem.

DAVID HELBOCK RANDOM/CONTROL koncerts, kas norisināsies šī gada 6.decembrī Latvijas Radio 1. studijā plkst. 19:00, kļūs par trešo pasākumu „Art Of Riga Jazz” ziemas koncertu sērijas ietvaros.

David Helbock kontā ir divas pasaules lielākā džeza klavieru solo konkursa “Jazzfestival Montreux” balvas un šī konkursa skatītāju balva, sajūsmas pilnas starptautiskās atsauksmes par viņa daudzajiem CD un nozīmīgākā balva Austrijā – “Izcila Mākslinieka Balva”.

Šis mākslinieks ir ne tikai talantīgs mūziķis, bet arī komponists un domātājs, kura projekti ir piesātināti gan ar perfektu izpildījumu, gan ar inteliģenci un dziļu jēgu.

Roland Spiegel no Bavarian Radio izteicās: "Šis mūziķis ar savu pianocap ir viens no visaizraujošākajiem spēlētājiem uz jaunās Eiropas džeza skatuves. Klausītāji izjūt kaut ko jaunu, kad David Helbock spēlē. Un tā nekad nav "top-smagā" mūzika, tā ir mūzika, kas saviļņo ķermeni un prātu.”

Deivida interese par mūziku ir izkristalizējusies agrā bērnībā, tāpēc jau sešu gadu vecumā viņš sāka spēlēt klavieres, vēlāk iestājās Feldkirhas konservatorijā pie Prof. Ferenca Bognara, ko arī pabeidza ar izcilību 2005. gadā. 2000. gadā Helbock sāka mācīties pie Ņujorkas džeza pianista Pitera Medsena, kurš kļuva par viņa mentoru un draugu.

Helbock koncertu ģeogrāfija stiepjas pāri Eiropas robežām, šis mākslinieks ir viesojies ar dažādiem projektiem gan Āzijā, gan Āfrikā, gan arī Dienvidamerikā.

Pasaulē atzītajā “All About Jazz” C.Michael Bailey uzrakstīja: “Šī ir rūpīgi pārdomātā, rotaļīgā pasaules mūzika ar Centrāleiropas piegaršu. Robaini ritmi un melodijas ar neparedzamu attīstības virzienu padara šo piedzīvojumu bezgalīgi baudāmu…”

Gadu garumā “RANDOM/CONTROL” ir izstrādājuši tikai viņiem raksturīgu skanējumu un šīs grupas kompozīcijas nevar sajaukt ne ar vienu citu. Viņi vienmēr skan kā “RANDOM/CONTROL” – amerikāņu kalniņi gan ausīm, gan acīm.

“RANDOM/CONTROL” trio uzstāsies Rīgā pirmo reizi „Art Of Riga Jazz” koncertu sērijas ietvaros, kas mūzikas pazinējiem piedāvā unikālus koncertus un meistarklases, ar māksliniekiem, kuri Latvijā līdz šim nav viesojušies.

NB! Vietu skaits Latvijas Radio 1. studijā ir ierobežots!

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DAVID HELBOCK`S RANDOM/CONTROL. Art of Riga Jazz 2018 Ce 06.12.2018 19:00 Latvijas Radio 1. studija 25.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Doma laukums 8, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Rīgas Ritmi SIA
Rīgas Ritmi SIA
Kr. Valdemāra iela 5 LV1010 Rīga