logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DENISS PAŠKEVIČS un KRISTIANS FRANKS (ģitāra, Dānija). ARTISSIMO Jazz Nights

Pk 28.01.2022 19:00
Koncertzāle ARTISSIMO
20.00
Deniss Paškevičs ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem - saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā. Deniss Paškevičs ir viens no retajiem Baltijas reģiona māksliniekiem, kurš iekļauts Eiropas Džeza ģimenes kokā, kur minēts kā sava, unikāla stila pamatlicējs Latvijā. Savas līdzšinējās karjeras laikā viņš guvis nozīmīgu starptautisku atzinību, kļūstot par piecu saksofonzīmolu oficiālo mākslinieku un šobrīd pārstāvot četrus no tiem. Deniss piedalījies vairāk nekā 50 albumu ierakstos. Albums "Variations", kas ierakstīts kopā ar leģendāriem mūziķiem - Vyacheslav Ganelin un Arkady Gotesman, saņēmis 4 zvaigžņu vērtējumu prestižā džeza žurnālā "Downbeat" un iekļauts 2019. gada labāko albumu topā" 2019: The Year’s Top-Rated Albums".

Līdz ar to Deniss Paškevičs kļuvis par pirmo latviešu džeza mūziķi, kura mūzika novērtēta "Downbeat" izdevumā. Jaunākais albums "Asta In Madrid" veikts kopā ar dāņu mūziķiem un izdots vinila formātā Riga Room Records izdevniecībā.
Abi albumi - "Variations" un "Asta Madrid" nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons" kā labākie džeza albumi Latvijā 2019. gadā. Viņa pēdējais solo projekta TEN KA albums "sonic geometry: structures, patterns and forms" (Jersika Records, 2021) saņēmis četru zvaigžu recenziju vienā no populārākajiem džeza mūzikas portāliem allaboutjazz.com.
 
Denisa Paškeviča un Kristiana Franka (Christian Frank) kopā radītajai mūzikai raksturīgs eiropeiski ziemeļniecisks lakoniskums un atsauces uz ļoti dažādiem džeza novirzieniem – no svinga līdz fankam un pat avangardam. Muzikālais materiāls ir plūstošs, piesātināts ar intimitāti un nelielu devu melanholijas, ļaujot novērtēt divu lielisku meistaru saspēli.
 
Deniss un Kristians satikās mākslinieku seminārā Dānijas galvaspilsētā 2010. gadā un divus gadus vēlāk dienasgaismu ieraudzīja viņu pirmais kopdarbs – albums “Outlook”. Vēl pēc diviem gadiem nāca klajā “Close” un 2016. gadā arī albums “Yours Faithfully”, kura ierakstā piedalījies viens no pasaules vadošajiem džeza pianistiem Ārons Parks (Aaron Parks) no ASV. Albums saņēmis vairākas atzinības un lieliskas atsauksmes no vietējiem un ārvalstu mūzikas žurnālistiem un kritiķiem. kā arī 2017. gadā saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" kā labākais džeza mūzikas albums. Viņu līdz šim pēdējais izdotais albums “Asta In Madrid” (2019.) ierakstīts Dānijā un izdots vinila formātā Riga Room Records izdevniecībā. Līdzās daudzām atzinīgām recenzijām albums tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta mikrofons” kā labākais džeza albums Latvijā 2019. gadā.
 
Koncertā tiks atskaņota gan mūzika no abu mūziķu iepriekšējiem albumiem, gan arī pilnīgi jaunas, plašākai publikai vēl neatskaņotas kompozīcijas.

Vairāk informācijas: http://www.hbf.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DENISS PAŠKEVIČS un KRISTIANS FRANKS (ģitāra, Dānija). ARTISSIMO Jazz Nights Pk 28.01.2022 19:00 Koncertzāle ARTISSIMO 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļešu personalizācija obligāta!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa.
 
Pasākumu var apmeklēt personas, kurām ir derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina pilna kursa vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanu. Pasākumu var apmeklēt TIKAI bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīniga testu.
 
Sertifikātu var lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta    
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Koncertzāle ARTISSIMO
Vaļņu iela 9 Rīga Latvija
Organizators
ARTISSIMO, SIA
Jēkaba 26/28-18 Rīga LV1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103832228