Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Latīņu mūzikas maratons / Марафон латинской музыки

Se 03.11.2018 20:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs
10.00 - 20.00
"Latīņu mūzikas maratons”

 
Maratona ietvaros uzstāsies Latin – Grammy balvas ieguvējs, leģendārais argentīniešu ģitārists Kike Sinēzi, pasaulē pazīstamais čellists Ruslans Viļenskis un izcilais latviešu sitaminstrumentālists Artis Orubs. Koncerta gaitā tiks atskaņotas izcilākās un klausītāju iemīļotākās latīņu mūzikas pērles. Programmā iekļauta Egberto Gismonti, Hermeto Paskāla, Antonio Karlos Džobima, Žoao Džilberto, Guinga un Kike Sinēzi mūzika.

Kike Sinezi guvis atzinību savā daiļradē apvienojot tradicionālo Argentīnas mūziku un moderno džezu. Mūziķa izcelsme ļoti ietekmējusi viņa skanējumu un stilu, kas izpaužas sarežģītajos taktsmēros, unikālajā frāzēšanā un perkusīvajā ģitārspēles tehnikā.                                   Savos koncertos viņš izmanto  7 stīgu spāņu ģitāru, pikolo ģitāru un čarango. Mūziķis ir uzstājies kopā ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā amerikāņu saksofona leģenda Čārlijs Mariano (Charlie Mariano), bandoneonists Dino Saluci (Dino Saluzzi), Tango Nuevo leģenda Pablo Zīglers (Pablo Ziegler), saksofonists Džo Lovano (Joe Lovano), trompetists Enriko Rava (Enrico Rava) un daudziem citiem.

Ruslans Viļenskis ir viens no vadošajiem Eiropas čellistiem. Pēc liktenīgās tikšanās ar Mstislavu Rostropoviču, pārcēlās no Latvijas uz Vāciju un kļuva par slavenā čellista un pedagoga Dāvida Geringa audzēkni Berlīnē. Saņēmis Berlīnes Filharmonijas Herberta fon Karajana stipendiju, pēc maestro Valērija Gergijeva uzaicinājuma kļuva par Marijas teātra simfoniskā orķestra pirmo čellu. Uzstājies nozīmīgās pasaules koncertzālēs, tostarp „Concertgebouw” Amsterdamā, „Theater Diligentia” Hāgā, Berlīnes Filharmonijā, „Konzerthaus” Berlīnē, „Alte Oper” Frankfurtē, "Berwaldhallen" Stokholmā, „Jazzhus Montmartre” Kopenhāgenā. Līdzās veiksmīgai karjerai klasiskajā mūzikā, Viļenskis ir izveidojis un producē vairākus starptautiskus mūzikas projektus – „PABLO ZIEGLER MEETS RUSLAN VILENSKY” ar laikmetīgā Argentīnas tango (Nuevo Tango) leģendu maestro Pablo Zīgleru (Pablo Ziegler), „DUO RUSSO & VILENSKY” ar itāļu komponistu un bandoneonistu Paolo Russo, „DUO SINESI & VILENSKY” ar argentīniešu ģitāristu Kike Sinēzi (Quique Sinesi). Viļenskis spēlē 18. gadsimta itāļu vecmeistara čellu.

Vairāk informācijas: http://www.vilenskylive.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Latīņu mūzikas maratons / Марафон латинской музыки Se 03.11.2018 20:00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs 10.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

***Tirdzniecībā uz šo pasākumu ir nenumurētas sēdvietas -  jo tuvāk skatuvei, jo dārgāka cena. Katrā atsevišķā cenu kategorijā vietas  nav numurētas un tās vaŗēs izvēlēties brīvi pirms koncerta. Ja vēlaties ieņemt labākās vietas un baudīt glāzi vīna no Gran Castillo, aicinam Jūs ierasties savlaicīgi.

Līdz 10. oktobrim biļetēm piemērota 10% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Palasta iela 4 Rīga Latvija
Organizators
AMIV OIL, SIA
Slampes Grozi Slampes pagasts Tukuma novads