Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST'

Sv 29.09.2019 17:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
5.00 - 12.00
Abas VI starptautiskā Austrumu mākslas un mūzikas festivāla “RUMI FEST” noslēdzošās dienas Rīgā un Liepājā paies gruzīnu ritmos un noskaņās ‒ skatītājiem būs iespēja baudīt dzirkstošo Gruzijas kolorītu, iepazīties ar tautas mūzikas, dziesmu un deju temperamentu un tradīcijām. Šie koncerti ir divu folkloras ansambļu ‒ etno grupas “Čveneburebi” un gruzīnu baleta “Lelo” ‒ kopīgs projekts, kas iepazīstinās skatītājus ar gruzīnu mūzikas folkloru un tautas dejām.
 
Etno grupas “Čveneburebi” (no gruz. “mūsu cilvēki”) dalībnieki ir cēlušies no dažādiem Gruzijas novadiem, savā daiļradē viņi turpina vietējās tradīcijas un vokālā izpildījuma manieri, tādējādi saglabājot un kopjot tautas mākslas un folkloras autentiskumu. Grupas mākslinieki ne tikai dzied, bet arī dejo un spēlē gruzīnu tautas mūzikas instrumentus. “Čveneburebi” ar panākumiem uzstājas ar vieskoncertiem ārzemēs. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir pabijusi daudzās Eiropas un Āzijas valstīs, tostarp vairākkārt arī Latvijā. Grupas repertuārā ir gruzīnu tautas mūzika un pašu radītas etnomūzikas kompozīcijas (šajā daļā skanēs bungas, sintezators un basģitāra).
 
Otrs šī mūzikas projekta dalībnieks ir Rīgas skatītājiem labi pazīstamais gruzīnu šovbalets “Lelo” un tā solists Givi Kbilašvili. Pavasarī Rīgā notika baleta viesizrāde, ko rīdzinieki uzņēma ļoti sirsnīgi. Šajā festivālā šovbalets “Lelo” piedalīsies citā sastāvā un kvalitātē ‒ jau kā kopīga gruzīnu folkloras ansambļu projekta dalībnieks. Grupas “Čveneburebi” mūzikas pavadībā “Lelo” dejotāji izpildīs dažādu žanru tautas dejas no atšķirīgiem savas zemes novadiem un sabiedrības slāņiem, kā arī laikmetīgās dejas, kurās izpaužas tautas gars un harizma. Ikvienas dejas vietējo kolorītu izceļ krāšņie tērpi, kas darināti atbilstoši attiecīgā novada iedzīvotāju ģērbšanās tradīcijām.
 
Mākslinieki no Gruzijas pārsteidz publiku visā pasaulē ar savu spilgto horeogrāfiju, reibinošajām piruetēm un lēcieniem, enerģiskajām un liriskajām melodijām un izcilām balsīm, kas gan uz skatuves, gan skatītāju zālē rada īpašu gaisotni.

Vairāk informācijas: http://rumifest.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Sv 29.09.2019 17:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle 5.00 - 12.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 50% atlaide, no pamata cenas (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)
 
Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka  pasākumu laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Foto un video materiāli tiks izmantoti festivāla "RUMI FEST" un tā organizatora darbības publicitātes mērķiem.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Organizators
Austrumu Kultūras Centrs, Biedrība
Priedaines iela 46, Rīga LV-1029 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Alpers Akčajs un trio 'Hamdam'. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' PopulārsPopulārsAlpers Akčajs un trio 'Hamdam'. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Rīgas Latviešu biedrības nams, Latvija 7.50 - 12.00
-20%
Pirkt Klasiskā turku mūzika un Mevlevī dervīšu ordeņa (Rīga) Semas ceremonija. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' PopulārsPopulārsKlasiskā turku mūzika un Mevlevī dervīšu ordeņa (Rīga) Semas ceremonija. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' VEF kultūras pils, Latvija 7.50 - 16.00
-20%
Pirkt Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/.Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' PopulārsPopulārsEtno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/.Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Rīgas Latviešu biedrības nams, Latvija 7.50 - 12.00
-20%