logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aleksandrs Fiļipenko ar monoizrādi 'Sveicināti, Mihail Mihailovič!' (Nikolajs Fomenko un viņa draugi vietā)

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
9.jūlijā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē
Aleksandrs Fiļipenko ar monoizrādi “Sveicināti, Mihail Mihailovič!”

piedālās
Aidars Gainullins (Vācija), Zarīna Altinbajeva (Kazahstāna), Latvijas skatītāju iecienītais ansamblis Gentlemen's Strings un tā dibinātājs, leģendārais kontrabasists Grigorijs Kovaļevskis.
 
Koncerta “Fomenko un viņa draugi” organizatori informē, ka personisku iemeslu dēļ mākslinieks 9.jūlijā nevarēs uzstāties Dzintaru koncertzālē. Skatītāji, kas vēlas atdot atpakaļ biļetes, var to izdarīt, atbilstoši tirdzniecības noteikumiem iesniedzot pieteikumu Biļešu serviss - šeit, līdz 09.07.2024. plkst. 19:00. 
 
Tāpat iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jaunam pasākumam, kas notiks tajā pat dienā un laikā - 9.jūlijā plkst. 19:30, Aleksandra Fiļipenko monoizrādei un koncertam, kurā piedalīsies izcili mūziķi no visas pasaules.
 
9.jūlijā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē (Turaidas iela 1, Jūrmala) notiks literāri muzikāls vakars divās daļās. Pirmajā daļā uzstāsies teātra un kino aktieri Aleksandrs Fiļipenko ar monoizrādi “Sveicināti, Mihail Mihailovič!”. Šajā azartiskajā programmā mākslinieks meistarīgi apvieno divus ģeniālus autorus – Mihailu Zoščenko un Mihailu Žvaņecki. Kaut arī šie izcilie satīras autori pārstāv divus dažādus laikmetus, viņus vieno ironiska attieksme pret notikumiem un prasme piedāvāt cilvēkiem šo ironiju kā aizsardzību. Tieši tādēļ mazais cilvēks – Žoščenko varonis – jebkurā gadījumā ir laimīgs, bet Žvaņecka varonis – padomju cilvēks – pat ikdienas sadzīves ellē atrod lietas, par kurām var pasmieties. Aleksandrs Fiļipenko piedāvā skatītājiem kopā ironiski pasmieties par muļķību, vulgaritāti un mazliet arī par sevi.
 
Literāri muzikālajā vakarā piedalīsies arī unikālais mūziķis, par pasaulē labāko bajānistu atzītais Aidars Gainullins (Vācija), kura spoži priekšnesumi valdzina miljoniem skatītāju; apburoša soprāna īpašniece, operas dīva, kas uzstājas visā pasaulē, Zarīna Altinbajeva (Kazahstāna), kā arī Latvijas skatītāju iecienītais ansamblis Gentlemen's Strings un tā dibinātājs, leģendārais kontrabasists Grigorijs Kovaļevskis.
 
Klasika, džezs, tango, world music, roks, folkmūzika un etnomūzika – programmā izskanēs ļoti dažādi mūzikas žanri un stili. Bajāna meistara Aidara Gainullina izpildījumā skanēs Eitora Vila – Lobosa, Frančesko Sartori, Astora Pjacollas un Karlosa Gardeļa mūzika. Līdztekus klasikas skaņdarbiem bajānists Aidars Gainullins izpildīs arī leģendāru rokgrupu - Rammstein, Nirvana, The Prodigy, Queen – hītus, paša sacerētus skaņdarbus, tostarp populāro muzikālo tēmu no Ivana Viripajeva filmas “Eiforija”.
 
Zarīna Altinbajeva dziedās ne tikai populāras operu ārijas, tostarp slaveno Karmenas āriju Habaneru no Bizē operas “Karmena”, bet arī kopā ar Aidaru izpildīs Pjacollas, Vila-Lobosa, citu autoru skaņdarbus.
 
Spožais koncerts būs neaizmirstams kultūras notikums visiem, kuri novērtē satīru un humoru, kā arī kaislīgu, neatkārtojamu pasaules mūzikas zelta fonda dižāko skaņdarbu izpildījumu.
 
***
Aleksandrs Fiļipenko — augstākās raudzes aktieris, aktieris – leģenda, aktieris – laikmets. Klasikas pārzinātājs, spožs deklamētājs un, protams, teātra un kino zvaigzne, kas nospēlējis neskaitāmas spilgtas lomas, sākot ar Kaščeju Nemirstīgo līdz Azazello. Fiļipenko uzstāšanās vienmēr ir jaudīga neticamas enerģijas plūsma. Talanta enerģijas, mākslinieciska vārda enerģijas. Un iespēja pieskarties šai mākslai ir liela veiksme.

Aidars Gainullins, bajāns (Vācija). Pasaules līmeņa bajānists, komponists, uzstājies pasaulē prestižākajās koncertzālēs, tostarp Carnegie Hall (Ņujorka), Berlīnes filharmonijas lielajā zālē, Gaveau zālē (Parīze), Kenedija centrā (Vašingtona), Wigmore zālē (Londona). Mūziķis uzstājies kopā ar izciliem partneriem, tostarp, Stepanu Hauseru, Mireju Matjē, Annu Ņetrebko, Ervīnu Šrotu, u.c.
 
Zarīna Altinbajeva, operdziedātāja, soprāns (Kazahstāna)
Daudzu starptautisku konkursu laureāte. Uzstājusies pasaulē slavenos operteātros, tostarp Pergolesi Opera Theater (Itālija), Astana Opera (Kazahstāna), Paliašvili Gruzijas operas un baleta teātrī (Gruzija), Tokyo Bunka Kaikan (Japāna), Marijas teātrī, Helikon-operā (Krievija), Azerbaidžānas valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī (Azerbaidžāna), u.c. Lielu uzmanību velta estrādes mūzikai. Ierakstījusi disku kopā ar Dimašu (Dimašs Kudaibergens), populāru Kazahstānas popmūziķi, kura balsij ir sešu oktāvu diapazons.
 
Gentlemen's String, Grigorija Kovaļevska izveidots ansamblis, kurā spēlē populāri Latvijas mūziķi un kas īsā laikā iekaroja skatītāju simpātijas, ar lieliem panākumiem koncertējot Latvijā.
 
Grigorijs Kovaļevskis - dzīva mūzikas pasaules leģenda. Viņa partneri uz skatuves bijuši Svjatoslavs Rihters, Miša Maiskis, Mstislavs Rostropovičs, Žeņa Kisins, Mihails Pletņevs un citi izcili mūziķi. 40 savas radošās dzīves gadus Grigorijs Kovaļevskis  veltījis orķestrim “Maskavas virtuozi”, bijis klāt tā tapšanā. Bijis ne tikai šī slavenā kolektīva, kurš uzstājies pasaulē visprestižākajās koncertzālēs, mūziķis, bet arī direktors.
 
Organizē: Starptautiskais talantu centrs
 
 

Vairāk informācijas: http://ict-stars.eu/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot