logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Chris Noah 'Distance' EP koncerts

Sv 06.12.2020 20:00
Kino Splendid Palace
Informējam, ka koncerti Chris Noah 'Distance' EP koncerts, kas sākotnēji bija paredzēti 06.12.20. 17:00 un 20:00 Kino Splendid Palace, Rīgā, un vairākkārt jau tika pārcelti, tomēr tiek ATCELTI!
 
Nauda par biļetēm, kuras tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 30.09.2021.
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
 
Kriss Noa (Chris Noah) izsludina divus EP “Distance” koncertus Rīgā, Splendid Palace 6. decembrī plkst. 17:00 un 20:00.

Kā atzīst dziedātājs, viņam ir liels prieks, ka laika gaitā ir izdevies attīstīties muzikāli un paralēli tam arī ir audzis sekotāju loks, kas novērtē viņa radītās mūzikas kvalitāti un māksliniecisko novirzienu: “Pēc iepriekšējā gadā izpārdotā koncerta Nacionālajā Bibliotēkā, aktīvas koncertēšanas vasarā un izdota jauna EP “Distance”, tika ieplānots solo koncerts “Palladium Rīga”, ko nācās atcelt šī brīža ierobežojumu un citu no tā izrietošo apstākļu dēļ. “Galu galā esam atraduši, manuprāt, labāko risinājumu pašreizējos apstākļos – gaidīsim jūs “Splendid Palace”, kur varēsim pulcēties divos koncertos bez lieka riska un ievērojot visus drošības noteikumus. Ir pagājis ilgs laiks, kopš esam spēlējuši lielākus koncertus, tādēļ arī pats esmu pozitīvi pacilāts par šo notikumu. Vērts pieminēt arī to, ka koncertā būs iespējams dzirdēt arī materiālu, kas vēl nav izdots un sarakstīts pavisam nesen,” stāsta Krists Indrišonoks.

Biļetes atrodamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā. Savukārt EP “Distance”, kas iznāca 2020. gada 20. martā, iespējams noklausīties šeit - https://lnk.to/CNDistance

Mūziķis Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, 2016. gadā izdeva savu otro singlu “You”, kas kļuva par Latvijā vienu no spēlētākajām dziesmām 2016. gadā un 2017. gadā ieguva Autortiesību Bezgalības balvu. Tam sekoja mini-albums jeb EP “What About Tomorrow”, kas tika nominēts labākajai debijai Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2018”.

2018. gadā Chris Noah sadarbībā ar producentu Kristoferu Harisu ierakstīja 3 dziesmas “River”, “Fall Through” un “Inside Out”.  Līdz ar šo dziesmu iznākšanu Kriss Noa mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi (Indie Air, AlexRainBirdMusic, Wolf in a Suit, Uranium Music, Purple Melon Mystic Sons, Music Injection), savukārt “Fall Through” kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu.

Chris Noah ir uzstājies gan pašmāju festivālos Positivus, Summer Sound, Bauskas Tas Te, gan Reeperbahn festivālā Hamburgā, Tallinā Tallinas Mūzikas nedēļas ietvaros, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā The Naked and Famous, Tom Odell un LP.

2019.gadā Chris Noah izpārdeva solo koncertu Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā un parakstīja ierakstu līgumu ar starptautisko kompāniju  “Made in Baltics / Sony Music Entertainment”, kuru paspārnē 2020. gada 20. martā iznāca EP “Distance”.
 
Biļešu personalizācija ir OBLIGĀTA! PERSONALIZĒ ŠEIT: https://www.bilesuserviss.lv/lat/vispareja-informacija/ka-pirkt/bilesu-personalizacija/
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Chris Noah 'Distance' EP koncerts Sv 06.12.2020 20:00 Kino Splendid Palace
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1,5h
Ieeja pasākumā: 30 min pirms pasākuma

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Every Little Thing, SIA
Dzirciema iela 72 - 37, Rīga LV-1055, Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103919485
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - Mihails Labkovskis 'Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta' / 'Неоправданные ожидания. Страхи, тревожность и чувство вины' (Pārcelts no 29.04.20., 12.08.20., 13.10.20., 17.02.21. un 08.07.2021.) ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - Mihails Labkovskis 'Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta' / 'Неоправданные ожидания. Страхи, тревожность и чувство вины' (Pārcelts no 29.04.20., 12.08.20., 13.10.20., 17.02.21. un 08.07.2021.) Kino Splendid Palace, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!