logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

C.C.Catch, Sabrina, Bad Boys Blue, Mauro

Pk 17.11.2023 20:00
Arēna Rīga
2023. GADA 17. NOVEMBRIS! ARĒNA RĪGA!
Grandiozs šovs "Disco 80" ar leģendārām zvaigznēm: С.С.CATCH, SABRINA, BAD BOYS BLUE un MAURO!
 
Šogad esam sapulcinājuši 80. gadu spilgtāko zvaigžņu sastāvu, kas kāps uz skatuves un radīs neaizmirstamu nostalģijas un nepārspējamas enerģijas vakaru trakajā ballītē ARENA RIGA. Jūs gaida aizraujošs šovs ar visiem 80. gadu ritmiem, iespaidīgiem priekšnesumiem un vismodernāko skatuvi - laika mašīna sāksies 18. novembrī, tāpēc gatavojieties aizraujošam piedzīvojumam!

С.С.CATCH ir nepārspējama disko un popmūzikas karaliene, kas pasaulē ir pazīstama ar tādiem hītiem kā "Cause You Are Young", "Heartbreak Hotel", "I Can Lose My Heart Tonight" un daudziem citiem. Viņas unikālā balss, neatkārtojamais stils un enerģija ir iekarojusi miljoniem fanu sirdis visā pasaulē. С.С.CATCH atkal satiksies ar Latvijas faniem uz "Disco 80" skatuves Rīgā un sniegs ikvienam neaizmirstamu šovu.

SABRINA ir viena no Eiropas seksīgākajām un spilgtākajām popdziedātājām, kas kļuva par vienu no 80. gadu ikonām. Viņas dziesmas "All of Me", "Hot Girl" un "My Chico" bija ārkārtīgi populāras Eiropas diskotēkās, un viņas megahits "Boys Boys Boys" burtiski eksplodēja Eiropas topus. Taču līdztekus vēl nebijušiem panākumiem dziesmu rakstīšanā Sabrīna ir plaši pazīstama arī kā aktrise un modele.

BAD BOYS BLUE ir ikoniska 80. un 90. gadu eiropas deju grupa. Un tās neaizstājamais līderis Džons Makinernijs ir vienīgais grupas pirmā zelta sastāva dalībnieks! Kurš gan savulaik nav dziedājis Bad Boys Blue? "You're a Woman", "Pretty Young Girl", "Come Back and Stay" - kopumā kulta eirodejas grupa ierakstīja aptuveni 30 hitus, kas ierindojās topa augšgalā. Bad Boys Blue ir laikmets, un jums ir jādzird, kā leģendārais Džons Makinernijs izpilda visus viņu zelta hitus dzīvajā izpildījumā!

MAURO ir viens no populārākajiem 80. gadu deju mūzikas pārstāvjiem. Neviena ballīte neiztika bez viņa kompozīcijām, un megahits "Buona Sera Ciao Ciao" pamatoti tiek uzskatīts par itāļu disko stila etalonu

Disco 80 festivāls nav tikai par mūziku - tas ir par laikmeta atmosfēru, kas pilna ar krāsainiem tērpiem, jautrību un braukšanu. Mēs aicinām jūs doties atpakaļ laikā, lai izbaudītu patieso 80. gadu disko sajūtu. Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt šo neaizmirstamo atmosfēru un baudīt pasaules popmūzikas ikonu priekšnesumus.

Biļetes uz lielisko šovu ar С.С. CATCH, SABRINA, BAD BOYS BLUE un MAURO jau ir pārdošanā. Pasteidzieties un rezervējiet tās, lai piedalītos šajos unikālajos mūzikas svētkos!
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
C.C.Catch, Sabrina, Bad Boys Blue, Mauro Pk 17.11.2023 20:00 Arēna Rīga 42.64 - 63.36
Pasākums C.C.Catch, Sabrina, Bad Boys Blue, Mauro
Datums / Laiks Pk 17.11.2023 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 42.64 - 63.36
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 3.6% apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Kyrylov & Gumirov Event GbR
Grassistrasse 27 D-04107 Leipzig
Vien. Reģ. Nr.: DE298449149
Pasākums C.C.Catch, Sabrina, Bad Boys Blue, Mauro
Datums / Laiks Pk 17.11.2023 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 42.64 - 63.36
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt NENSI. Jubilejas koncerts. НЭНСИ. Юбилейный концерт NENSI. Jubilejas koncerts. НЭНСИ. Юбилейный концерт Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
Pirkt NENSI. Jubilejas koncerts / НЭНСИ. Юбилейный концерт NENSI. Jubilejas koncerts / НЭНСИ. Юбилейный концерт Arēna Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot