logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour

Pi 08.07.2024 20:00
Arēna Rīga
51.50 - 101.50

BRYAN ADAMS ŠOVASAR UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

Viens no visu laiku izcilākajiem dzīvās rokmūzikas izpildītājiem Bryan Adams šovasar, 8. jūlijā, uzstāsies Arēnā Rīga koncertturnejas “So Happy It Hurts” ietvaros. Biļetes par zemāku cenu tirdzniecībā no 26. janvāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 24. janvāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. 

Mākslinieka vērienīgā turneja jau sākusies ASV un turpināsies tālāk Eiropā, kur gaidāms pieturpunkts arī pie mums. Tūre nosaukta pēc Bryan Adams piecpadsmitā studijas albuma “So Happy It Hurts”, kas tika nominēts Grammy balvai. Albumu pandēmijas laikā pilnībā izveidojis Bryan Adams un tajā ir iekļautas 12 dziesmas, kuras viņš ierakstījis, spēlējot dažādus instrumentus.
Bryan Adams unikālās uzstāšanās ir padarījušas viņu par vienu no labākajiem mūsdienu rokmūzikas māksliniekiem. Viņa balss un izpildījuma neticamā dinamika, mijiedarbība ar faniem, enerģija un ārkārtīgi aizraujošā skatuves klātbūtne – visi, kas redzējuši Bryan Adams koncertus vēl ilgi runā par viņa uzstāšanos un piedzīvotajām sajūtām. Bryan Adams turpina piedāvāt augstākā līmeņa mūziku un koncertus jau vairāk nekā 40 gadus. 
 
Bryan Adams ir strādājis ar visām iedomājamām pasaules ikonām, sākot no Barbra Streisand, Bonnie Raitt, Rod Stewart, Sting, Tina Turner un beidzot ar tādām mūsdienu popzvaigznēm kā Ed Sheeran un Taylor Swift. Kopš slavas gūšanas 80. gados viņš ir izveidojis izcilu mūzikas katalogu, kuru dzirdēsim arī koncertā pie mums - “(Everything I Do) I Do It For You”, “Can’t Stop This Thing We Started”, “Summer of ’69” un “Heaven” līdz “Cuts Like A Knife”, “Have You Ever Really Loved A Woman” un “Shine A Light”. 
 
Sensacionāls mākslinieks ar ilgu un bagātīgu karjeru, neskaitāmiem albumiem un platīna ierakstiem, un vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu singlu. Viņa ilgā karjera ir devusi viņam arī neskaitāmas balvas un nozīmīgus apbalvojumus. Viņa ceļš un muzikālās izvēles skaidri parāda, ka viņa muzikālajam ceļojumam nav robežu. Koncerts, kuru atcerēsities vēl ilgi, maģisks vakars ar autentisku roka mirdzumu, kuru nedrīkst palaist garām - 8. jūlijs, Arēna Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 26. janvāra plkst. 10.00.

Vairāk informācijas: http://www.bryanadams.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Pi 08.07.2024 20:00 Arēna Rīga 51.50 - 101.50
Pasākums Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Datums / Laiks Pi 08.07.2024 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 51.50 - 101.50
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 2,50 EUR apmērā.

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes (Sektors 001, stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.

Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Programma:
18:00 tiek atvērta ieeja
20:00 pasākuma sākums
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei.
Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: ir pieejama ierobežotas ietilpības ratiņkrēslu platforma (sektors: Ratiņkrēsla vieta + Pavadonis). Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Datums / Laiks Pi 08.07.2024 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 51.50 - 101.50
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Two Feet PopulārsPopulārsTwo Feet Palladium Rīga
Pirkt The HU The HU Palladium Rīga
Pirkt Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
Pirkt Bambie Thug Bambie Thug Palladium Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot