logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Before going home X-MAS / Macati & Rēders @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Rūdolfs Macats vienosies ar viņa prāt jaunās paaudzes brīnumainākajiem mūziķiem Jēkabu un Sebastianu , kuri šobrīd dzīvo un mācās Kopenhāgenā. 

Rūdolfs Macats - klavieres
Jēkabs Rēders - bass
Sebastians Macats - bungas

Koncerta sākums 20:00. Mūzika būs ritmiska, melodiska un harmoniski bagāta, ietverot gan pasaules mūzikas gan Nordic skanējumu. Rūdolfs Macats, multi-instrumentālists un komponists, ir viens no radošākajiem džeza un improvizētās mūzikas komponistiem Latvijā. Jēkabs Rēders, dzīvojot Kopenhāgenā un studējot Ritmiskajā Mūzikas Konservatorijā, izceļas ar akadēmiskiem un džeza muzikālajiem pamatiem, uzsverot brīvu improvizāciju un minimālistisku kompozīciju. Sebastians Macats, dzīvojot un studējot Kopenhāgenā, ir mūziķis un mākslinieks, kas radot harmonisku, minimālistisku un mierpilnu mūzikas vidi, apvienojot dažādu žanru elementus. Visi draugi aicināti piedalīties un bagātināt vakaru ar mūziku! 

Pēc koncerta 23:00. No Latgales provinces nākušais Judzhen pāris gadu laikā ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem galvaspilsētas Rīgas selekcionāriem. Lai gan viņš ir apmācīts akordeonists, Judzhen ir pieķēries ritmam un perkusijām - no viņa setiem līdz pat producēšanai viņš ir enerģijas un plūduma pilns, neatkarīgi no tā, vai tas ir disko ietekmēts vai džeza ietekmēts house - jūs vienmēr atradīsiet sevi neatvairāmā groove samīļoti.

 

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot