logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music (Pārcelts no 07.07.2020.)

Ot 05.07.2022 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
10.00 - 80.00
Saistībā ar Covid-19 pandēmijas radītajiem ierobežojumiem, pasākums Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music, kas sākotnēji bija paredzēts 07.07.2020., tiek PĀRCELTS uz 05.07.2022. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu, un biļešu maiņa nav nepieciešama!
 
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru: gpoltorak@gmail.com
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
Cienījamie grupas DIDUĻA fani!
 
Pateicos jums par pacietību, un spītīgi saglabāju grupas bildi savā profila augšpusē, jo ar vislielāko cerību mēs pārceļam koncertu uz 2022. gada 5. jūliju.

Varu apliecināt, ka tas būs unikāls koncerts, kas krāj mīlestības enerģiju visā lokdauna laikā, un pārņems jūs ar virtuozās ģitāras un viņa grupas skaņām!
 
Sagaidiet to! Tur būs viss! Ar veselības un mīlestības vēlējumiem Jums, Jūrmalai,
no DIDUĻAS...
 

 
DiDuĻa, grupa un viņa stīgu kvartets
Pasaules Mūzika /World Music
 
Grupa DiDuĻa ir iekļauta top pieciniekā starp instrumentāliem kolektīviem
no Krievijas, kas sniedz vieskoncertus.

DiDuĻa  - komponists un grupas ar tādu pašu nosaukumu līderis, šī grupa spēlē mūziku ļoti plašā stilu dažādībā, no neo flamenko līdz rokam un folkam.

Mūzikas apvienībai DiDuLa ir jau vairāk par 15 gadiem, taču muzikants turpina priecēt savus cienītājus netikai ar jaunām kompozīcijām, bet arī jauniem projektiem.

Jaunajā  koncerttūrē DiDuLja un viņa grupa uzstāsies stīgu kvinteta pavadībā - apburošas muzikantes, kas spēlē vijoles, altus un čellu, kas piedos skanējumam īpašu maģiju un kolorītu, un ļaus ar maksimālu pilnību atklāt ģitārtēmu melodiskumu.

Programmā skaistākās melodijas folk stilā un fusion, kas ir iespaidots no new-age. Koncerts kļūs par spilgtu un nozīmīgu mūsdienu instrumentālās mūzikas notikumu.

Īsta "dzīvā" dāvana, ko  DiDuLja davā pirms sava lielā koncerta ar simfonisko orķestri Crocus City, Maskavā.

Šajā ciemošanās reizē uzstāsies arī EVGEŅIKA, kas bija atklājums 2016.gada koncertā. Projekts EVGEŅIKA - tā ir meitene no modes žurnāla vāka, dziedoša dziesmas par uzbudinošām sieviešu esamības tēmām.

Šī projekta ietvaros par EVGEŅikas partneri kļuva Sola Monova, dzejniece, kinorežisore, teātra režisore, un vislasītākā dzejniece Krievijā, pēc interneta sekotāju skaita.

"Mūsu mūzika - soundtrack mūsdienu šodienai, jo viss, ko es jebkad esmu redzējis, dzirdējis, jutis, pārdzīvojis, pētījis grāmatās vai tīklā, pārtop par melodiju, bet šie albumi un plates pārtop manos koncertos, kas aizrauj arī mani pašu" - tie ir DiDuLja vārdi, kas atspoguļo visa viņa daiļradi.
 
Biletes: www.bilesuserviss.lv kasēs    Info  28 491 488

DIDYULYA ģitāra
EVGENIKA vokāls      
MAGOMEDOV taustiņinstrumentālists    
ERSHOV  DMITRII  basģitārā    
SKLADANNYY  VALERIY vēja instrumenti
MULIKOV  RAMIL trombons
ATARBEKOV ANDREY Sitamie instrumenti
MARKOV MIHAIL Perkusija
stīgu kvartets
VASILEVA EKATERINA, AVETISIAN LIDIIA,  
KIRAKOSIAN ARAKSIA, PRONIUK EKATERINA
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music (Pārcelts no 07.07.2020.) Ot 05.07.2022 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 10.00 - 80.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
STARPTAUTISKAIS TALANTU CENTRS
Dzirciema iela 1 -23 LV 1083 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008073996
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Kaziņika Dienas 2022 / Jaunie Talanti no Cīrihes un Parīzes Kaziņika Dienas 2022 / Jaunie Talanti no Cīrihes un Parīzes Rīgas Reformātu baznīca, Latvija 19.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Mihails Kaziņiks 'Muzikālie Antidepresanti' PopulārsPopulārsMihails Kaziņiks 'Muzikālie Antidepresanti' Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca, Latvija 8.00 - 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!