Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Ocean Jet

Pk 17.08.2018 22:00
Studio 69
Informējam, ka pasākums Ocean Jet, kurš tika paredzēts 17.08.18 22:00 Studio 69 - TIEK ATCELTS!

Naudu par par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv  Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē..

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 31.08.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
Ocean Jet ir muzikantu trio no Kostromas. Viņi izpilda mūziku roka, elektroniskās mūzikas un grunge stilā, dziedot angļu valodā. Savu debijas minialbumu „Echoes” mūziķi izlaida 2013. gadā, un tas uzreiz iekaroja sociālo tīklu lietotāju uzmanību un veicināja Ocean popularitāti.

Grupas daiļradi nevar attiecināt uz kādu konkrētu žanru, un katra ieraksta īpatnība ir neparastais un sirsnīgais vokāls, interesantais un pārdomātais aranžējums, lai gan Ocean Jet fani uzskata, ka tā stils ir indie/electronic.

Pirmais pilnformāta albums tika izdots vien 2015. gadā un tā nosaukums ir „Vengeance”. Vienlaikus grupa sāk aktīvi uzstāties ar solokoncertiem un piedalās dažādos festivālos, tostarp VK-Fest, Lenovo Vibe Fest, Stereoleto, Moscow Music Week un citos.

2016.gadā tiek izdots autobiogrāfiskais minialbums „The World Never Dropped”, kas kļūst par jaunu pavērsienu grupas daiļradē. Ocean Jet mūzika tika izmantota režisora Maksima Kulagina īsmetrāžas filmas „Automašīnu zaglis” skaņu celiņā. Režisors vēlāk mūziķus iepazīstina ar aktieri Aleksandru Petrovu un grupas bibliogrāfijā sākas nodaļa #PIEDZIMT NO JAUNA.

Grupa Ocean Jet ir dramatiskā šova muzikālā sirds, pusotras stundas garumā viņi ieved skatītājus savas mūzikas transā. Kopā ar Sašas Petrova autoriestudējumu muzikanti ir uzstājušies uz vadošajām Krievijas klubu skatuvēm, iekarojuši 5000 Maskavas Crocus City Hall skatītājus un kļuvuši par pirmo angliski dziedošo grupu festivālā НАШЕСТВИЕ. Teātra publika ir pazīstama arī ar jauno muzikantu daiļradi, jo Ocean Jet reizi mēnesī uzstājas uz Jermolova vārdā nosauktā Teātra skatuves Maskavā.

Ocean Jet dziesmas skan Radio MAXIMUM ētera programmā „Mācieties klausīties”; viņi spēlē koncertus Zelta lietū, radio Majak un citās stacijās spēlē dzīvajā ēterā. 2017.gada beigās „Oušeni” iepazīstināja ar pilntiesīgu „Glowing Black” relīzi un gatavojās liela mēroga tūrei  ar atjauninātu gaismas šovu.

Ocean Jet:

Max Scotch – vokāls, taustiņinstrumenti, ģitāra, mūzika.
Jon Myred – bass, taustiņinstrumenti, teksti.
Nikolajs Dementjevs (Николай Дементьев) – bungas.

Atsauces:
Mājas lapa: http://oceanjetband.com
Soundcloud: http://soundcloud.com/oceanjetband
VK: http://vk.com/oceanjetband
Facebook: http://facebook.com/oceanjetband
YouTube: http://youtube.com/oceanjetband
iTunes: https://itunes.apple.com/ru/artist/ocean-jet/820371555
Google Play: https://goo.gl/LeVGYf
Mūzika jandeks (Яндекс Музыка): https://music.yandex.ru/artist/2662089
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Ocean Jet Pk 17.08.2018 22:00 Studio 69
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
VIA Concert, SIA
Dzeņu iela 9 - 25 LV-1021 Rīga