logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

90's Disco Fest | Snap!, Haddaway, La Bouche, Dj Sash!

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
“Žalgiris arēna” un “Legends Concerts Europe” veidos lielāko 90. gadu diskotēku Baltijas valstīs. Tikai 200 km no Latvijas robežas līdz ballītes norises vietai.
Uz Lietuvu ierodas leģendārā grupa "La Bouche", ikoniskā un neaizmirstamā - "SNAP!", viena no slavenākajām grupām "Haddaway" un Vācijas leģenda, kas titulēta kā 90. gadu dīdžejs - "DJ SASH!".
Pat 4 slavenības un viens nakts disko festivāls 24. maijā liks dejot līdz pēdējam ritmam.

HADDAWAY
“Kas ir mīlestība?” — iespējams, pasaulē nav nevienas valsts, kurā netiktu atskaņota šī unikālās balss īpašnieka Nestora Aleksandra Hedveja ikoniskā dziesma vai vienkārši “Haddaway”.
Haddavejs dzimis Trininadā un vēlāk pārcēlies uz dzīvi Vācijā, un tas nebija nejaušība, ka viņu sauca par Eiropas deju mūzikas karali. Hadvejs, kurš spēlēja amerikāņu futbola komandā "Crocodiles of Cologne", brīvajā laikā komponēja mūziku un pārdeva paklājus, pat nevarēja iedomāties, ka vēlāk visā pasaulē pārdos vairāk nekā 30 miljonus savas mūzikas albumu. 1993. gadā viņa debijas singls "Kas ir mīlestība?" iekaroja cilvēku sirdis gandrīz visā Eiropā, Āzijā, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā.
"Haddaway" izdeva superhitu pēc superhita ("Life", "I Miss You", "Rock My Heart", "Catch I Fire") un sniedza pat 100 koncertus gadā. Mākslinieks solīja "Žalgiris arēnas" publikai nodziedāt savas labākās dziesmas un uztaisīt neaizmirstamu šovu Kauņā.

LA BOUCHE
Vācijas deju mūzikas grupa „La Bouche“ – ārkārtīgi slavenā vācu producenta Franka Fariana projekts.
Ir grūti atrast cilvēku, kurš nezinātu šīs grupas labākos singlus. "La Bouche" dziesmas kā: "Be My Lover", "Sweat Dreams", "I Love to Love", "Tonight is the Night" tiek atskaņotas līdz pat šodienai visā pasaulē.
2023. gadā viņi remiksēja un izdeva jaunu savas dziesmas “Be My Lover” versiju ar tādiem mūsdienu grandiem kā Deivids Geta un Hipatons. Tagad šī dziesma skan slavenākajos festivālos un naktsklubos pasaulē.

SNAP!
Vēl viena vācu grupa "SNAP!" – viens no Eiropas veiksmīgākajiem deju mūzikas projektiem, kas nāca pasaulē ar enerģijas pilniem pulsējošiem hitiem kā “Marry Had a Little Boy”, “Terminate”, “Do You See the Light” un, protams, singls tika pārdots 8 miljonos tirāžu. – “Rhythm Is A Dancer”, kas noturējās pat 23 pasaules valstu topu augšgalā.
Tagad grupas dziesmas miksē pasaules labākie dīdžeji.

DJ SASH!
Koncerta laikā redzēsim leģendāro: „DJ SASH!“ – dīdžeju popularitātes virsotnē vairāk nekā divdesmit gadus, pārdevis 17 miljonus albumu kopiju un nopelnījis vairāk nekā 60 zelta un platīna balvas dažādos pasākumos šajā laika posmā. . Tikai viens no faktiem ir tas, ka viņš tiek dēvēts par 90. gadu labāko dīdžeju Eiropā.
Viņa pirmais singls "Its My Life" tika izdots 1995. gadā un uzreiz kļuva par hītu Eiropas naktsklubos. Uz "Žalgiris arēnas" skatuves "DJ SASH!" atskaņos savus zelta hitus, piemēram: "Equador", "Encore Une Fois", "Mysterious Time", "Adelante" u.c.
Tātad 24. maijā Kauņā sagaida iespaidīga deju mūzikas bītu nakts!

Vairāk informācijas: https://legendsconcerts.lt

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot