logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

MARKUS RIVA AICINA - PURE POP DISCO

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
MARKUS RIVA AICINA – PURE POP DISCO VOL. 2
 
Ja nevaram satikties kārtīgā ballītē klātienē, tad varam to darīt virtuāli – MARKUS RIVA ielūdz uz otro PURE POP DISCO globālo ballīti 1. maijā tiešraidē no FANTADROMA.
 
Tikai dejojami skaņdarbi, interaktīvais čats, vienreizēji go-go dejotāji, padomi dzērienu un ēdienu izvēlē, īpašie viesi no visas pasaules, skatītāju balsojums par foršāko deju, konkursi, balvas un iespaidīgi tehnoloģiskie risinājumi - piedalies, dejo, skaties, atpūties! Pasākuma laikā visi turpināsim ievērot vismaz 2 metru attālumu, pasākums notiks latviešu, angļu un krievu valodā.
 
Biļetes uz “MARKUS RIVA AICINA – PURE POP DISCO VOL. 2” pieejamas Biļešu Serviss tīklā – biļešu pirmā cena – 5 eiro. Pasākums notiks tiešraidē 1. maijā plkst. 19.00. Tiešraide pieejama šajā saitē: https://purepopdisco.lv
 
Pirmā “Pure Pop Disco” virtuālā ballīte, kas kļuva par pirktāko nedēļas pasākumu “Biļešu Serviss” tīklā, notika 24. aprīlī. Ballīti  piedāvāja pazīstamais mūziķis un dīdžejs Markus Riva, un tajā attālināti iesaistījās arī vairākas Latvijas slavenības.
 
“Pure Pop Disco” virtuālo tiešraidi nodrošina “UNTITLED originals” sadarbībā ar “Markus Riva Music” un konferenču un pasākumu centru Fantadroms.
 
DZIESMAS PASŪTĪŠANA
Nopērkot šo biļeti Jūs varat pasūtīt dziesmu, kas izskanēs PURE POP DISCO programmā.
 

Vairāk informācijas: https://www.purepopdisco.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot