logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Koncerts pirmajā rindā. Katrīna Gupalo, Andrejs Osokins

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Koncerts pirmajā rindā. Katrīna Gupalo, Andrejs Osokins
23.05.2020.
 
Ar 21. maiju kultūrtelpā “Hanzas perons” tiek uzsākta ekskluzīva mēnesi gara klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”.

Tās būs tikšanās ar populāriem un mākslinieciski augstvērtīgiem Latvijas mūziķiem, kuri ikdienā pulcē pilnas koncertzāles, bet šobrīd gaida tikšanos ar saviem klausītājiem krietni intīmākā gaisotnē.

Katrā koncertā tikai 20 viesiem būs iespēja baudīt mājīgu, personisku, akustisku koncertstāstu – muzikālu sarunu pie vīna glāzes starp draugiem, kuri sen nav tikušies - mūziķiem un klausītājiem.
 
"Tik ļoti priecājamies par atkalsatikšanos ar saviem klausītājiem! Jā, šoreiz tie būs tikai 20 klausītāji, bet iespējams, tieši šī intīmā atmosfēra koncertu plašajā Hanzas peronā padarīs par unikālu un burvīgu pieredzi gan mums, gan klausītājiem. "

                  Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins
 
Koncertstāsta programmā “No Parīzes līdz Ņujorkai” apvienoti spilgtākie un izjustākie muzikālie numuri no izrādēm «100 gadi ar Piafu» un «After Midnight / Pēc Pusnakts».
 
Klausītājus priecēs plaša muzikālu emociju gamma, kas atskanēs Edītes Piafas, Merilinas Monro, Kola Portera, Ninas Simones, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeralda dziesmās, Džordža Geršvina virtuozajos džeza skaņdarbos, izsmalcinātajā Erika Satī mūzikā klavierēm solo, kā arī franču impresionista Kloda Debisī mūzikā klavierēm četrrocīgi.
 
Šobrīd “Hanzas perona” koncerta klausītājiem būs iespēja baudīt abu mākslinieku virtuozo sniegumu vēl nebijuši šaurā un ekskluzīvā lokā.

Vairāk informācijas: http://www.koncertspirmarinda.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot