Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MIRABAI CEIBA

Ot 22.05.2018 19:00
Lielā Ģilde
Maiga un vienlaicīgi  visu uzmanību piesaistoša ir Mirabai Ceiba mūzika. Delikātas arfas un ģitāras skaņas kopā ar mīlestībā sasaistītām balsīm rada bagātīgas, pārpasaulīgas skaņu harmonijas. Mūziķu duets iemieso dziļu ticību mūzikas universālai valodai, kas apvieno visas  pasaules tautas, kultūras un tradīcijas, viņu koncerti ir svinības mieram, dzīves priekam un mīlestībai.

Mirabai Ceiba duets ir ģitārists, dziedātājs Markus Sieber un dziedātāja, arfiste Angelika Baumbach. Viņi nāk no dažādām pasaules daļām: Markus no Austrumvācijas, Angelika ir dzimusi Tusonā, Arizonā un uzaugusi mazā ciemā netālu no Meksikas, viņa ir meksikānietes un vācieša meita.

Angelika un Markus kopā ir iedibinājuši jaunu garīgās mūzikas stilu, kas ir apvienojis Gurmukti mantru no Kundalīni jogas tradīcijas un oriģinālas angļu un spāņu dziesmas, kā arī ir ietekmējies no Amerikas indiāņu mūzikas un skandina Rumi, Thich Nhat Hanh, Guru Nanak un Yogi Bhajan viedos vārdus. Mirabai Ceiba veido izsmalcinātu visu šo tradīciju un avotu apvienību, izpaužot savus skaņdarbus meistarīgi veidotos ierakstos. Un tā šī mūzika kļūst sajūtama kā  vienreizēja un bagātīga dāvana no  Visuma. Koncertos Mirabai Ceiba iedvesmo klātesošos dziedāt kopā un izjust vienotības un beznosacījuma mīlestības garu.

Viņu mūzika nāk no tīras mīlestības un ticības telpas. Tā ir nomierinoša, mierpilna un ļoti meditatīva” - Deva Premal

Mirabai Ceiba ar šo albūmu un ar savu mūziku pilnībā un bez pārdomām  atdod sevi Augstākam garam. Viņi paņem mūs līdz šajā kaislīgajā dalīšanās ceļā, šajā dievišķajā realitātē, kur mēs visi tiecamies nokļūt.” - Snatam Kaur

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/116743275650818

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
MIRABAI CEIBA Ot 22.05.2018 19:00 Lielā Ģilde
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: langļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti